فهرست
عملیات نظامی یونایتد برای محو نایکی از اولدترافورد
عملیات نظامی یونایتد برای محو نایکی از اولدترافورد

عملیات نظامی یونایتد برای محو نایکی از اولدترافورد

آی‌اسپورت: منچستریونایتد در شب اول اوت یک عملیات شبانه بزرگ نیاز دارد تا آثار نایکی را در اولدترافورد و بیرون آن محو کند. 31 ژوییه آخرین روز قرارداد شیاطین سرخ با کمپانی آمریکایی است و قرارداد 750 میلیون پوندی با کمپانی آلمانی آدیداس از اول اوت شروع می شود.

دهها کارگر قرار است به کار گرفته شوند تا آثار نایکی را که 13 سال در باشگاه وجود داشته، از استادیوم، مرکز خرید باشگاه و مجموعه تمرینی AON پاک کنند و به گفته مقامات اولدترافورد این کار مستلزم چیزی شبیه عملیات نظامی است و هزینه زیادی هم دارد و حتی ممکن است به بسته‌شدن مرکز فروش برای بازسازی منجر شود اما برای منچستریونایتد سود خوبی دارد.

مرکز فروش که از سال 2002 و به عنوان بخشی از قرارداد 303 میلیون پوندی به تصرف نایکی درآمده بود، پس گرفته می شود و این یعنی فروش لباس و محصولات با مارک یونایتد دوباره جریان درآمدزایی برای منچستر می شود. در حالی که در یک دهه گذشته کمپانی آمریکایی درصد سودی از فروش محصولات رابه خود اختصاص می داده.

ساندی پیپل اخیرا گزارش داده یونایتد در تور تابستانی خود به آمریکا که در دو ماه ژوییه و اوت برگزار می شود قصد دارد لباس هر دو کمپانی را با خود ببرد.

     
آی اسپورت
2015-04-19 21:25:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر