فهرست
خسه، چیچاریتو، خدیرا و ایارامندی: گزینه‌های کارلتو برای دربی
خسه، چیچاریتو، خدیرا و ایارامندی: گزینه‌های کارلتو برای دربی

خسه، چیچاریتو، خدیرا و ایارامندی: گزینه‌های کارلتو برای دربی

آی‌اسپورت: کارلو آنچلوتی از همین حالا بررسی گزینه‌هایش برای جانشینی گرت بیل و لوکا مودریچ در دیدار چهارشنبه برابر اتلتیکومادرید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را آغاز کرده است.

خسه رودریگس، خاویر هرناندس، آسیر ایارامندی و سامی خدیرا که در این فصل به صورت یکی در میان مورد استفاده مربی ایتالیایی قرار گرفته‌اند، شانس دارند که در این بازی حضور پیدا کنند. لوکاس سیلوا هم همینطور اگرچه شانس او کمتر است.

بستگی به سیستم بازی تیم دارد. با توجه به این که یکی از اضلاع مثلث BBC بازی نمی کند ممکن است سیستم بازی تیم تغییر کند. در صورت استفاده از سیستم 2-4-4 برابر اتلتیکو، ایارامندی و خدیرا برای بازی در ترکیب با یکدیگر رقابت می کنند. تا چند هفته پیش بازیکن آلمانی شانس بیشتری داشت اما احتمال جدایی‌اش در آینده ممکن است کفه ترازو را به نفع ایارا سنگین کند تا در کنار ایسکو، خامس رودریگس و تونی کروس بازیکنان خط میانی رئال را تشکیل بدهند؛ کریستیانو رونالدو و کریم بنزما هم مهاجمان تیم خواهند بود.

اما اگر کارلتو به سیستم 3-3-4 خودش دست نزند، رقابت میان خسه و چیچاریتو برای بازی در کنار رونالدو و بنزما خواهد بود و ایسکو، خامس و کروس در خط میانی بازی می کنند.

درست است که آنچلوتی در دیدار با مالاگا به جای بیل مصدوم از چیچاریتو استفاده کرد اما توانایی‌های بازیکن جوان اسپانیایی شباهت بیشتری به ستاره ولزی دارد که در کنار رونالدو و بنزما بازی کند؛ بنزما در برد یک-3 شنبه برابر مالاگا به دلیل مصدومیت بازی نکرد.

     
آی اسپورت
2015-04-19 21:29:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر