فهرست
تحول بزرگ در ترکیب پرسپولیس؛ تیمِ جدید!
تحول بزرگ در ترکیب پرسپولیس؛ تیمِ جدید!

تحول بزرگ در ترکیب پرسپولیس؛ تیمِ جدید!

آی اسپورت- پرسپولیس در بازی با استقلال خوزستان با تغییرات اساسی در ترکیب به میدان خواهد رفت. هفته بیست و چهارم لیگ برتر از جمعه چهارم اسفندماه آغاز می‌شود و پرسپولیس شنبه در تهران به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت. شکست سنگین مقابل السد قطر، فشردگی مسابقات و محرومیت و مصدومیت بازیکنان باعث شده برانکو دست به تغییرات اساسی در ترکیب اولیه خودش زده و چند بازیکن را پس از مدت‌ها از ابتدا در ترکیب به میدان بفرستد. در آخرین تمرین پرسپولیس با توجه به غیبت سیدجلال حسینی به دلیل محرومیت و شجاع خلیل‌زاده و صادق محرمی به دلیل مصدومیت، زوج مرکز خط دفاعی را ربیع‌خواه و محمد انصاری تشکیل دادند و حسین ماهینی و شایان مصلح دفاع راست و چپ خواهند بود.

احمد نوراللهی، سیامک نعمتی و بشار رسن سه بازیکن جدید دیگری خواهند بود که در این بازی به میدان خواهند رفت و در کنار فرشاد احمدزاده و کامیابی‌نیا خط هافبک را تشکیل می‌دهند. در صورتی که نعمتی در خط هافبک به کار گرفته شود پرسپولیس به چینش پنج هافبکه تغییر سیستم خواهد داد و بشار رسن جلوتر از کامیابی‌نیا و نوراللهی وظیفه بازیسازی را به عهده خواهد داشت و نعمتی و احمدزاده هافبک های کناری خواهند بود. در غیر این صورت نعمتی به عنوان مهاجم در کنار علیپور زوج خط حمله پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان را تشکیل خواهد داد. احتمال نیمکت نشینی وحید امیری در این بازی به خاطر استراحت دادن به او قبل از دربی همچون منشا زیاد است. با این تفاسیر ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان به این ترتیب خواهد بود: علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، حسین ماهینی، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، بشار رسن، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی و علی علیپور.

نود

 

۱۸ ۷  
آی اسپورت
2018-02-23 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۰۵:۳۳
خوشم میاد ربیع گاه در هر صورت هست بسلامتی مافیای پشت پرده نظام
۶
بغداد بونجاح
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۱۷
من‌ این‌ بلا‌ را سر پرسپولیس دراوردم.
۳ ۲
عمر عبدالرخمان
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۴۸
تو چی میگی! دبل رو ک علیپورم تو بازی قبلی زد. من ی تیم ایرانو واقعا پاره کردم! شیشتا زدیم! کری نخون واسه من ک...
۵
مارال
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۴۸
کدوم بلا ؟!!
۵
بامداد پرسپولیسی
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۳۷
فقط باید دعا کنیم توپ به هر دلیلی با اشتباه مدافعین یا با توانایی تیم حریف از دفاع عبور نکنه چون اگر در چارچوب باشه آقای بیرانوند حتما گل میخوره!
ایشون تنها وظیفه ای که ندارند "سیو" کردن هست
۹
کوهیار
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۴۶
تحولش اینکه بازم ربیه خار فیکسه منتها برانکو براش یه پست جدید جور میکنه..... پرسپولیس به راحتی تیم داغون استقلال خوزستانو میبره و بعد برانکو سرشو میکنه زیر برف که ربیع خار خوب بود ه و تو دربی بازم ربیع خار و ماهینی فیکسن..... بازی کردن ربیع خار تو ترکیب فیکس پرسپولیس نمونه بارز فساد تو فوتبال ایرانه ..فساد مدیریتی و دلالی مربی
۸
babak
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۵۸
اگه دقت کرده باشید ۲ بازیکنی که حقشون نیست فیکس باشن یعنی احمد زاده و ربیع خواه همیشه هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر