فهرست
ستاره کلمبیایی در اوج؛ خامس رودریگس ده از ده
ستاره کلمبیایی در اوج؛ خامس رودریگس ده از ده

ستاره کلمبیایی در اوج؛ خامس رودریگس ده از ده

آی‌اسپورت: خامس رودریگس یک بار دیگر در دیدار رئال مادرید با مالاگا درخشید تا ابرهای ناشی از دو ضربه بزرگ مصدومیت گرت بیل و لوکا مودریچ از سانتیاگو برنابئو رفع شود. مرد شماره 10 رئال بعد از طی دوران مصدومیت با آمادگی کامل برای رئال بازی می کند و در دیدار شنبه بهترین بازیکن تیمش بود. او یک گل استثنایی زد که به گوشه دروازه کارلوس کامنی غرید، یک پنالتی به دست آورد که کریستیانو رونالدو از دست داد و وقتی تیم مالاگا فشار می آورد در کار دفاعی به تیم کمک زیادی کرد. تلاش‌های او از سوی هواداران وفادار رئال مادرید مورد غفلت قرار نگرفت و نام او را فریاد می زدند.

کمتر از یک ماه از بازگشت او از مصدومیت شدید او گذشته و او خودش را به عنوان بازیکنی کلیدی در ترکیب رئال مطرح کرده. او بهتر از ایسکو عمل کرده و فرم ابتدای فصل خود را دوباره به دست آورده. حالا هواداران رئال که غلبه بر اتلتیکومادرید در این فصل برایشان چیزی مثل عقده شده در آستانه بازی برگشت چهارشنبه امیدهای زیادی به این ستاره 23 ساله کلمبیایی دارند.

برنده جایزه بهترین گل سال ثابت کرده یک هافبک معمولی نیست. او هر وقت به محوطه جریمه حریفان نزدیک می شود، ویژگی های یک مهاجم تمام عیار را از خود بروز می دهد. او تا به حال 10 گل در لیگ و 14 گل در مجموع برای رئال زده ضمن اینکه 12 پاس گل هم داشته. این بهترین آمار دوران نه چندان طولانی فوتبال حرفه ای او است.

بازی خامس برابر مالاگا شایسته شادی بی حد و حصری بود اما این کلمبیایی متواضع با عجله زمین را ترک کرد تا وضعیت دو بازیکن مصدوم تیم، مودریچ و بیل را بررسی کند.

     
آی اسپورت
2015-04-19 21:13:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر