فهرست
انتقاد راجرز از تفکر ذهنی بازیکنان لیورپول
انتقاد راجرز از تفکر ذهنی بازیکنان لیورپول

انتقاد راجرز از تفکر ذهنی بازیکنان لیورپول

آی اسپورت – برندان راجرز بعد از تجربه شکستی دیگر در یک بازی حساس، قدرت فکری شاگردانش را زیر سوال برد.قرمز های مرسی ساید که ابتدا با گل فیلیپ کوتینیو از حریف خود پیش افتادند، نتوانستند برتری خود را تا پایان حفظ کنند و با نتیجه دو بر یک از استون ویلا در نیمه نهایی جام جذفی انگلستان شکست خوردند.

این برای چندمین بار در این فصل بود که لیورپول در مقطعی حساس با شکست رو به رو شده و این موضوع صبر و شکیبایی راجرز را به پایان رسانده است.

سرمربی لیورپول در گفتگو با خبرنگار بی بی سی گفت: \" برخورد مناسب با شرایط موضوعی است که باید آن را در تیم خود تقویت کنیم. تا امروز بازی های بزرگی داشته ایم که عملکرد خوبی درآنها داشته ایم و همینطور بازی هایی که اصلا در آن ها خوب عمل نکردیم. باید روی نمایش خود بیشتر تمرکز کنیم تا بتوانیم پیروز شویم. بر خلاف امروز که برعکس این کار را انجام دادیم. در حال حاضر برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم نخست لیگ برتر تلاش می کنیم. مبارزه کردن تا پایان تعهدی است که ما به این باشگاه فوق العاده داریم. \"

راجرز همچنین عصبانیت خود را از آفساید اعلام کردن گل بالوتلی ابراز کرد، چرا که این گل می توانست جریان بازی را کاملا تغییر دهد. راجرز اضافه کرد: \" این یک تصمیم اشتباه بود. کمک داور باید دقت می کرد که ماریو از آخرین مدافع استون ویلا عقب تر بود. \" 

     
آی اسپورت
2015-04-19 22:53:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر