فهرست
آنچلوتی: چمپیونزلیگ یک جام به رئال بدهکار است
آنچلوتی: چمپیونزلیگ یک جام به رئال بدهکار است

آنچلوتی: چمپیونزلیگ یک جام به رئال بدهکار است

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، معتقد است رقابت های لیگ قهرمانان، یک جام به این باشگاه بدهکار است.

 رئالی ها که تاکنون 9 بار در اروپا به قهرمانی رسیدند، آخرین بار در سال 2002 توانستند چمپیونزلیگ را فتح کنند اما آنچلوتی امیدوار است که این چشم انتظاری، امسال به پایان برسد.

او به خبرنگاران گفت:" رونالدو انگیزه خاصی دارد زیرا از اینکه نمی‌توانست در لیگ بازی کند، خوشحال نبود. اما او از این زمان برای آماده‌ شدن، استراحت و تمرین استفاده کرد. رونالدو از لحاظ بدنی و روحیه در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.

فکر می‌کنم بازی بسیار سختی باشد. شالکه یک تیم سازمان یافته و خوب است. باید برای رسیدن به پیروزی در آلمان، تمام موانع را از سر راه‌مان برداریم.

گرت بیل بازی خواهد کرد زیرا آماده است. من به رئال آمده‌ام تا در هر تورنمنتی موفق شویم؛ هرچند امیدواریم که در لیگ قهرمانان اروپا کارمان را عالی انجام دهیم که معتبرترین مسابقات باشگاهیدنیا بوده و قهرمانی در آن بسیار مشکل است. ما باید کارمان را عالی انجام و شانس هم داریم.

نمی‌دانم شاید وقتی رئال انقدر به فینال نزدیک شده بود، فوتبال یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به رئال مادرید بدهکار باشد. رسیدن به نیمه‌نهایی کار آسانی نیست و من فکر می‌کنم رئال کارش را خوب انجام داد. امیدواریم که این نتیجه را بهتر کنیم."

     
آی اسپورت
2014-02-26 10:13:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر