فهرست
انتقاد دوباره بالوتلی از داوران در اینستاگرام
انتقاد دوباره بالوتلی از داوران در اینستاگرام

انتقاد دوباره بالوتلی از داوران در اینستاگرام

آی اسپورت- ماریو بالوتلی بعد از اینکه گل دقیقه 88 او در نبرد دیشب لیورپول و استون ویلا به اشتباه آفساید اعلام شد، با انتشار پستی در اینستاگرام از داوران این بازی انتقاد کرد.

بالوتلی که در نیمه دوم به جای مارکوویچ به زمین آمده بود، روز آرامی را سپری کرد تا اینکه در دقیقه 88 توپ ارسالی بلندی را بعد از مغلوب کردن شی گیون به گل برتری تیمش تبدیل کرد.اما پرچم داور به نشانه آفساید بالا رفت و امیدهای لیورپول برای اینکه بازی را به وقت های اضافی بکشاند، کاملا از بین رفتند.

تصاویر آهسته نشان دادند که بالوتلی در موقعیت آفساید نبوده و او هم خشم خود را از این تصمیم داوردر اینستاگرام این طور نشان داد. او زیر عکسی از این صحنه این طورنوشت:\" چیزی برای گفتن وجود ندارد. تصویر به تنهایی گویای همه چیز است. اما بچه ها سرتان را بالا نگه دارید. ما لیورپول هستیم\" و به استون ویلا هم صعود به فینال را تبریک گفت.

بالوتلی به دلیل فعالیت های زیادی در شبکه های اجتماعی با دردسرهای زیادی روبرو بوده و در ماه دسامبر هم به دلیل یک پست توهین آمیز در این شبکه اجتماعی یک جلسه از همراهی تیم محروم شده بود. او در ماه مارس هم در یک ویدئوی عجیب به انتقاد از منقتدانش پرداخته بود.

 

     
آی اسپورت
2015-04-20 11:49:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر