فهرست
پسر قلعه‌نویی زنده است؛ پورشه خبرساز آقا هوتن!
پسر قلعه‌نویی زنده است؛ پورشه خبرساز آقا هوتن!

پسر قلعه‌نویی زنده است؛ پورشه خبرساز آقا هوتن!

آی اسپورت- از صبح امروز خبر تلخ و هولناکی در رسانه ها پیچیده بود. خبری که هیچکس نمی خواست و نمی توانست آن را باور کند و حتی تماس گرفتن با سرمربی استقلال هم برای اطلاع از اصل موضوع دشوار بود. شایعه تلخ این بود که محمد هوتن قلعه نویی با خودروی خود تصادف کرده و متاسفانه درگذشته است. هولناکی این شایعه به اندازه ای بود که نتوانیم زود واکنش نشان دهیم اما سرانجام در تماسی که خبرنگاران با هوتن داشتیم خوشبختانه این اتفاق تلخ تکذیب شد. اما اصل داستان چه بود؟

در ساعت 4:50 بامداد امروز خبر تصادف هولناکی از حادثه خودرویی در مسیر شمال به جنوب خیابان شریعتی نرسیده به پل صدر منتشر شد. در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه پورشه به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف و با جدول‌ها و درخت‌های کنار خیابان برخورد کرده و بعد از طی مسافتی در محل متوقف شده است. هنگامی که آتش‌نشان‌ها به محل حادثه رسیدند دو سرنشین این خودرو که یک خانم و آقای جوان بود از خودرو بیرون بودند اما مشخص نبود که خود آنها نسبت به خروج از خودرو اقدام کرده‌اند یا شهروندان این کار را انجام داده‌اند.  پس از معاینات لازم معلوم شد خانم 23 ساله جان خود را از دست داده و مرد حاضر شدیداً دچار آسیب شده است که به مرکز درمانی منتقل شد و عملیات در ساعت 5:06 به پایان رسید.

البته ظاهرا پس از رسیدن ماموران به محل حادثه و با استعلامی که آنها از مرکز می گیرند متوجه می شوند که خودروی پورشه متلعق به هوتن قلعه نویی،پسر سرمربی استقلال است.همین اتفاق باعث می شود تا شایعه درگذشت پسر قلعه نویی دهان به دهان بچرخد و در شبکه های  مختلف اجتماعی منتشر شود.

هوتن قلعه نویی چند ساعت پس از انتشار این شایعات به خبرنگار برنا گفت: چند روز پیش پورشه زرد رنگم را به فردی فروختم که متاسفانه او با این ماشین چپ و فوت کرده است.

امیر قلعه نویی در صحبتی که با خبرنگاران داشت به دنبال پایه و اساس این شایعه تلخ و ترسناک بود.

  ۳  
آی اسپورت
2015-04-20 13:08:39
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴، ۱۶:۵۴
خب خداروشکر که خودش نیس جوونه و حیف

ولی این با پول ددش شده هوتی

خیلی ها هم هستن تو مرز برای دفاع از کشور میجنگن

اینجوری خدایییییییییییییییییییییی نکرده نمیکنید

فک نکنم جان هوتن از اونا با ارزشتر باشه

هوتی که با پول باباش شده هوتی نه مثل دایی و ...

خودش برا خودش شده

کلا خبر چرتی پوشش دادین
اکبر محمدی
چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۵۹
آخییییی!!!طفلک پورشه زرد رنگش رو فروخته...ددی جووونش یکی خوشگلترش رو براش خریده آیا؟؟!!
هوتن
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۴:۵۹
اصلا این تازه به دوران رسیده 17 ساله بدون گواهی نامه چطور پورشه می رونه؟ خر هم از سرش زیاده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر