فهرست
حسینی؛ از دیپورت تا رکورد بهترین گلر لیگ
حسینی؛ از دیپورت تا رکورد بهترین گلر لیگ

حسینی؛ از دیپورت تا رکورد بهترین گلر لیگ

آی اسپورت- هفتمين كلين‌شيت متوالي با استقلال در ليگ هفدهم براي گلر جوان و آماده اين روزهاي پسران آبي طعم ديگري داشت چون باعث شد سيدحسين حسيني با ربودن گوي سبقت از وحيد طالب‌لو به بهترين دروازه‌بان تاريخ استقلال در ليگ برتر در راه بسته نگه داشتن چهارچوب دروازه تبديل شود و از آن مهم‌تر او در فاصله 24 دقيقه‌اي با ثبت ركوردي جديد در اين رقابت‌ها و شكستن ركورد عليرضا بيرانوند در اردوي رقيب قرار بگيرد. دروازه‌باني كه در ابتداي فصل تا آستانه كنار گذاشته شدن از سوي عليرضا منصوريان پيش رفت، به يكباره به مرد شماره يك استقلال تبديل شد و توانست تاريخ را به نام خود ثبت کرده و عملكردي خيره‌كننده از خود بر جا بگذارد، از جمله تبديل شدن به ركورددار بسته نگه داشتن دروازه در يك فصل ليگ برتر در تاريخ اين باشگاه. سيدحسين حسيني اين روزها بدون اينكه بخواهد حضور هيجاني در رسانه‌ها داشته باشد، در واكنشي كوتاه به ثبت ركورد جديد در تاريخ باشگاه استقلال و پيشي گرفتن از وحيد طالب‌لو گفت: «ركوردها مهم نيست چون در وهله اول براي من و ساير بچه‌هاي تيم شادي هواداران و سربلندي استقلال مهم بود، از همين‌رو خدا را شاكريم كه توانستيم تا حدودي خاطرات تلخ چند ماه قبل را از اذهان آنها پاك كنيم گرچه هنوز كارهاي زيادي داريم كه بايد انجام بدهيم». 8 كلين‌شيت در 12 بازي باعث شد سيدحسين به خوبي جاي سيدمهدي رحمتي دروازه‌بان سرشناس و پرحاشيه استقلال را بگيرد و هر هفته بهتر از هفته قبل بازي كند تا جايي كه وينفرد شفر با حمايت از اين دروازه‌بان جوان بعد از بازي با استقلال خوزستان در رختكن با تشكر از روندي كه سيدحسين در پيش گرفت، يك بار ديگر به اين بازيكن تأكيد كرد با ادامه روند فعلي قطعاً يكي از مسافران ايران به جام جهاني‌ 2018 روسيه خواهد بود، اتفاقي كه چندان هم نمي‌تواند دور از ذهن باشد چون اوج‌‌گيري سيدحسين حسيني توأم با افت ساير مدعيان گلري تيم ملي در اين هفته‌ها بود.

اما درخشش اخير سيدحسين حسيني درون دروازه آبي‌هاي پايتخت زمينه‌ساز تصميمات ديگري از جانب سران باشگاه نيز شده چون خبر مي‌رسد بعد از عملكرد خيره‌كننده اين گلر شيرازي و با نزديك شدن به سال پاياني قرارداد با اين بازيكن مديران استقلال براي تمديد قرارداد و حضور طولاني‌مدت حسيني در جمع نفرات اين تيم دست به كار شده و پيشنهاد جالب توجه تمديد قرارداد پنج ساله را به او ارائه دادند. البته در واكنش به اين پيشنهاد گلر استقلال هنوز هيچ جوابي نداده و از باشگاه خواسته اين موضوع را به پايان فصل و تابستان آينده موكول كنند. با اين وجود باشگاه كه بعد از نشست‌هاي اخير با وينفرد شفر تمديد قرارداد با جوانان حاضر در تيم را در دستور كار قرار داده، روي امضاي زودهنگام قرارداد با سيدحسين حسيني آن هم يك سال تا پايان قرارداد سماجت داشته و حتي تصميم گرفته رقم قرارداد سيدحسين را سه برابر آخرين قرارداد مالي اين دروازه‌بان افزايش دهد. رقمي كه اين بازيكن را نيز در زمره بازيكنان ميلياردي ليگ برتر قرار خواهد داد.

استقلالي‌ها در بازگشت سيدحسين حسيني از خدمت سربازي در ملوان انزلي دو فصل قرارداد اين دروازه‌بان را با رقمي حدود 500 ميليون تومان تمديد كردند كه از اين قرارداد تنها يك سال ديگر باقي ‌مانده و پيشنهاد تمديد قرارداد پنج ساله به مرد شماره يك اين روزها مي‌تواند تغيير در سياست‌هاي اخير باشگاه در حفظ مهره‌هاي كليدي باشد.

خبرورزشی

 

۱۵    
آی اسپورت
2017-12-30 21:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر