فهرست
رائول: دیدار شالکه- رئال، برای من یک دیدار ویژه است
رائول: دیدار شالکه- رئال، برای من یک دیدار ویژه است

رائول: دیدار شالکه- رئال، برای من یک دیدار ویژه است

آی اسپورت- رائول، اسطوره باشگاه رئال مادرید، در آستانه دیدار این تیم مقابل شالکه در لیگ قهرمانان، اعلام کرد که هر دو تیم کار دشواری در پیش دارند.

این مهاجم باتجربه که در حال حاضر در باشگاه السعد قطر بازی می کند، بعد از 15 سال حضور در رئال، در سال 2010 به شالکه رفت و دو فصل هم پیراهن این باشگاه آلمانی را به تن کرد.

او به اندازه ای در شالکه محبوب شد که پیراهن شماره 7 او را باشگاه گلزن کرشنی بازنشسته کرد؛ به همین دلیل، او نمی تواند تصمیم بگیرد که ترجیح می دهد کدام تیم از این مرحله صعود کند:" هر چند نمی توانم بگویم دوست دارم کدام تیم صعود کند اما این رئال مادرید بود که مرا پرورش داد و در آنجا به یک فرد بالغ تبدیل شدم و عملاً تمام زندگی حرفه ای ام را آنجا سپری کردم و به موفقیت های زیادی دست یافتم. من لحظاتی باورنکردنی در رئال داشتم. مدت زمان کمتری در شالکه بودم اما در همان مدت کم هم لحظات فوق العاده ای را تجربه کردم. هرگز لحظه ای که گلزن کرشن را ترک می کردم را فراموش نخواهم کرد. من هنوز هم روابط محکمی با باشگاه دارم. برای من این دیدار بسیار ویژه خواهد بود."

رئال این هفته توانست سرانجام به تنهایی در صدر جدول لالیگا قرار بگیرد؛ این در حالی است که آنها در سه دیدار اخیرشان در لالیگا، رونالدو را در اختیار نداشتند. با این وجود، رائول همچنان معتقد است این ستاره پرتغالی، کلیدی ترین بازیکن رئال محسوب می شود:" جای تعجب نیست که کریس رونالدو کلیدی ترین بازیکن رئال است. او در اوج دوران حرفه ای خود قرار دارد و در تمام بازی ها به سختی تلاش می کند. شما باید سطح عملکرد و ثبات او را تحسین کنید. همچنین ژابی آلونسو هم برای رئال مادرید بسیار مهم است؛ او بازیکنی است که بازی خود را از میانه میدان دیکته می کند. و بعد از آن بازیکنان مهم دیگری مثل کاسیاس و راموس خواهند بود."


http://www.tuttobundesliga.it/wp-content/uploads/2013/06/raul-gonzalez-blanco-1920x1080-wallpapers.jpg

رائول در اولین فصل حضورش در شالکه، با این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسید و تنها شکست مقابل منچستریونایتد، مانع از صعود آنها به دیدار نهایی شد. ستاره اسپانیایی معتقد است هم تیمی های سابقش اگر با تمام توان بازی کنند، قابلیت شکست دادن رئال مادرید را دارند:" آنها در هر دو مسابقه باید بر کاستی های خود غلبه کنند. تمام بازیکنان آنها باید 120 درصد توان خود را به کار گیرند و تمام توانایی های بالقوه خود را نشان دهند؛ و البته آنها به کمی شانس هم نیاز دارند. همانطور که همیشه گفته ام، آنها برای اینکه شانس صعود داشته باشند، باید در خانه نتیجه خوبی کسب کنند، چرا که اگر اینطور نباشد، کار برای آنها در برنابئو بسیار سخت خواهد شد."

رائول به دلیل همراهی السد در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، نمی تواند این دیدار را از نزدیک تماشا کند اما تاکید کرد که مطمئنا این مسابقه از تلویزیون تماشا می کند:" این می توانست رؤیایی باشد اما در آن روز، من باید به همراه السعد در جام باشگاه های آسیا حضور پیدا کنم. خوشبختانه می توانم بازی را از تلویزیون تماشا کنم. برای من این یک موقعیت غیر معمول است اما بسیار خوشحالم، چرا که تجربه متفاوتی است."

     
آی اسپورت
2014-02-26 10:34:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر