فهرست
گزارش روز: آخرین روزهای قلعه نویی در استقلال
گزارش روز: آخرین روزهای قلعه نویی در استقلال

گزارش روز: آخرین روزهای قلعه نویی در استقلال

آی اسپورت- 24 ساعت بغد از جلسه عجیب بهرام افشارزاده و حسن روشن، هوای باشگاه استقلال هنوز هم آفتابی نشده است. مدیرعامل باشگاه آبی پایتخت که برای مدتی دست از علاقه اش به مصاحبه کشیده بود و کمتر روی خروجی خبرگزاری ها دیده می شد، حالا دوباره به عادت مصاحبه های روزانه روی آورده و اجازه بازگشت آرامش به جو اطراف تیم را نمی دهد.


افشارزاده در حساس ترین مقطع فصل، از برکناری امیر قلعه نویی حرف می زند. البته بدون استفاده از کلمه برکناری و با عبارت «تصمیمی دیگر برای کادر فنی!». او به جای حمایت از کادر فنی اش در هفته های کلیدی باقی مانده، با این حرف ها نشان می دهد که رابطه اش با امیر قلعه نویی دیگر شبیه روزهای اول همکاری آن ها در این باشگاه نیست. افشارزاده از همین حالا و در حالی که لیگ هنوز وارد هفته بیست و هفتم نشده، تاکید دارد که در صورت «نتیجه» نگرفتن، کادر فنی تیمش را دگرگون خواهد کرد. او تعبیر خاص خودش را از نتیجه دارد: قهرمانی لیگ برتر و یا حداقل کسب سهمیه آسیا. نتایجی که بعید به نظر می رسد در این فصل شامل حال استقلال شوند.


از علیرضا منصوریان، به عنوان جدی ترین آلترناتیو امیر نام برده می شود. مردی که البته در این دو هفته اخیر، تردید را به دل استقلالی ها راه داده و در ادامه فصل نیز ممکن است همه دستاوردهایی که به خاطرشان ستایش می شده را از دست بدهد. دراگان اسکوچیچ نیز، دیگر گزینه کار کردن در استقلال است. توانایی های فنی این مربی، پیش تر در ملوان و حالا در فولاد مورد ستایش بازیکنان قرار گرفته اند و جدا از بعد فنی، او در روند تزریق روحیه پیروزی به بازیکنان تیم، تبحر دارد.


اتفاقات این ساعت های استقلال، نشانه های آشنای دیگری از فوتبال خالی از ثبات ایران هستند. فوتبالی که مربی اش، نمی تواند ریسک کند و از ظرفیت جوان روی نیمکت بهره ببرد تا مبادا برکنار نشود و   مدیرعاملش، فقط 4 هفته زودتز از پایان لیگ درباره اخراج مربی حرف می زند، تا مبادا در پایان فصل، جایش روی صندلی مدیریت را از دست بدهد.

     
آی اسپورت
2015-04-20 13:46:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر