فهرست
رایولا: پوگبا درصورت دریافت پیشنهاد خوب از یووه جدا می شود
رایولا: پوگبا درصورت دریافت پیشنهاد خوب از یووه جدا می شود

رایولا: پوگبا درصورت دریافت پیشنهاد خوب از یووه جدا می شود

آی اسپورت- مینو رایولا مدیر برنامه های پل پوگبا گفته که او در صورت دریافت پیشنهاد مناسب یووه را ترک می کند. پوگبا از زمان پیوستن به یووه در سال 2012 درخشش خیره کننده ای داشته و تیمهای زیادی از جمله پاری سن ژرمن، بارسلونا، رئال مادرید، چلسی و منچسترسیتی خواهان دراختیار گرفتن او هستند.

یووه با پوگبا اکتبر گذشته قراردادی تا سال 2019 تمدید کرده ولی رایولا مدیر برنامه های این بازیکن گفته که موکلش هرلحظه ممکن است از تیم تورینی جدا شود. پوگبا به لاستامپا گفت:\" از شروع فصل، من بیش از 2000 تلفن در مورد پوگبا داشته ام. روزی  20 تلفن. من پیشنهادی های زیادی گرفته ام ولی هیچکدم از آنها ارزش درنظرگرفتن نداشتند.ما قرارداد او را پنج سال دیگر با یووه تمدید کرده ایم ولی اگر پیشنهاد خوبی برای او مطرح شود، از آن استقبال می کنیم\"

پوگبا به دلیل مصدومیت همسترینگ این روزها با یووه تمرین نمی کند ولی رایولا امیدوار است که ستاره فرانسوی پیش از پایان فصل به ترکیب تیم ملحق شود\" او خیلی سخت برای بازگشتن کار می کند. اما درحال حاضر خیلی زود است که دراین مورد پیش بینی کنیم. امیدوارم او زودتر از فینال لیگ قهرمانان به میادین بازگردد\"

 

     
آی اسپورت
2015-04-20 13:55:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر