فهرست
اولتیماتوم افشارزاده به قلعه‌نویی: 4 بازی حمایت می‌کنیم بعد تصمیم می‌گیریم
اولتیماتوم افشارزاده به قلعه‌نویی: 4 بازی حمایت می‌کنیم بعد تصمیم می‌گیریم

اولتیماتوم افشارزاده به قلعه‌نویی: 4 بازی حمایت می‌کنیم بعد تصمیم می‌گیریم

آی اسپورت - مدیرعامل آبی‌ها از شرایط تیمش راضی نیست و در روزهای اخیر از هر فرصتی برای انتقاد از کادرفنی استفاده کرده است. افشارزاده امروز هم بعد از جلسه هیات مدیره گفت تا آخر فصل از قلعه‌نویی حمایت می‌کند اما می‌داند تیمش مشکلات فنی زیادی دارد.

وضعیت نیمکت: هیات مدیره تصمیم به ادامه حمایت از قلعه‌نویی گرفت. تصمیم گرفتیم همچنان از قلعه‌نویی حمایت شود و به یاری خدا تیم در 4 بازی باقیمانده موفق شود و بتوانیم سهمیه کسب کنیم. از او حمایت کرده و خواهیم کرد چه بسا که از ابتدای فصل او را مورد حمایت قرار دادیم.

ناراحتی قلعه‌نویی: قلعه‌نویی 3 ساعت پیش من بود و رودررو با هم صحبت کردیم. در مورد مسائل مختلفی از او سوال کردیم و به او گفتیم استقلال 13 بازی را با نتایج یک بر صفر یا 2 بر صفر جلو بوده که یا در آنها شکست خورده یا مساوی کرده است در هر صورت کادر فنی باید جوابگوی رسانه‌ها و مردم باشد. قلعه‌نویی در این خصوص توضیحاتی داد و مسئله‌ دوندگی بازیکنان در داخل زمین را مطرح کرد اما بحث ما نتیجه‌گیری است. شاید یک بازیکن در زمین 10 یا 12 کیلومتر دویده باشد اما نتیجه‌گیری مناسب نبوده است. ما به قلعه‌نویی گفتیم خودتان قضاوت کنید 13 بازی را جلو بودید اما نتوانستید نتایج کامل را کسب کنید.

دلخوری از کادرفنی بخاطر نتایج: دلخوری که نه، ولی ناراضی هستیم.

اولتیماتوم به کادرفنی: قرار شد هیات مدیره در خصوص اینکه اگر تیم موفق نشد امتیازات لازم و سهمیه را کسب کند تصمیماتی را به صورت ویژه اتخاذ کند. توقع داریم که حداقل سهمیه آسیا را کسب کنیم اما توقع اصلی ما کسب عنوان قهرمانی است.

مذاکره با اسکوچیچ و منصوریان: ما با هیچ مربی مذاکره نکرده و نخواهیم کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-20 13:57:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر