فهرست
شبِ بزرگ اسکوچیچ و فولاد/ می خواهم زنده بمانم!
شبِ بزرگ اسکوچیچ و فولاد/ می خواهم زنده بمانم!

شبِ بزرگ اسکوچیچ و فولاد/ می خواهم زنده بمانم!

آی اسپورت- سه تساوی در سه مسابقه دور نخست، نتیجه امیدوارکننده ای برای فولاد در لیگ قهرمانان به شمار نمی رفت. با این وجود، ادامه روند بی شکستی این تیم در آسیا نیز قابل چشم پوشی نبود. هواداران فولاد که در بازی های خانگی تیم در دور رفت، استقبال خوبی از تیم محبوب شان به عمل آورده بودند. امید داشتند که در دور برگشت، تساوی ها جای شان را به پیروزی بدهند اما مسابقه با الهلال، مسیری برعکس را طی کرد و الهلالی ها با «الو 15» سیاه شان، مسیر دروازه تیم ایرانی را خوب یاد گرفتند.

ساعت 20:30 فردا شب، فولاد در زمینِ یکی از دو تیم 7 امتیازی گروه به میدان می رود. تیم پرستاره ای که برای قطعی کردن صعود، به پیروزی در این مسابقه خانگی نیاز خواهد داشت. برای فولاد، تساوی در این مسابقه نیز کافی به نظر نمی رسد. آن ها فقط راه برد را پیش روی شان می بینند تا بتوانند با 6 امتیاز، در مسابقه خانگی آخر با لوکومتیو تاشکند، به اولین پیروزی خانگی فصل در آسیا برسند و باز هم با اما و اگرها، شانس صعود به دور بعد را داشته باشند.

در آخرین روزهای حضور فرکی روی نیمکت فولاد، السد این تیم را از آسیا کنار زد و حالا اهوازی ها امیدوارند انتقام آن دو مسابقه تلخ را از تیم قطری بگیرند. این، یک محک تمام عیار برای تیم اسکوچیچ خواهد بود. مردی که می گویند پیش از هر چیز، روحیه برنده شدن را به بازیکنان اش انتقال می دهد. آیا این روحیه، در پایان بازی بزرگ فردا فولاد را زنده نگه خواهد داشت؟

     
آی اسپورت
2015-04-20 14:04:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر