فهرست
فرگی گفت مربی بزرگی می‌شوم/ اورا:هدفم، تجربه اندوزی است
فرگی گفت مربی بزرگی می‌شوم/ اورا:هدفم، تجربه اندوزی است

فرگی گفت مربی بزرگی می‌شوم/ اورا:هدفم، تجربه اندوزی است

آی اسپورت- پاتریس اورا، مدافع چپ یوونتوس به استناد حرف های دلگرم کننده سرآلکس فرگوسن ادعا کرد بعد از بازنشستگی، مربی بزرگی خواهد شد!

مدافع فرانسوی در دوران 7 ساله کار زیر نظر سرآلکس فرگوسن، بهترین های نمایش های ممکن را ارائه کرد و به یکی از ستون ها تیم تبدیل شد. درهمان دوران سرمربی افسانه ای به او گفت که نشانه های یک مربی بزرگ آینده دار را در چهره اش می‌بیند.

اورا در این باره توضیحات بیشتری داد:«فرگی قبل از کناره گیری مرا به دفترش فراخواند و اعلام کرد می‌خواهد مساله مهمی را با من در میان بگذارد.او ادعا کرد در تیمش فقط دو بازیکن با قابلیت تبدیل شدن به یک مربی بزرگ می‌بیند؛ یکی گیگز و دیگری من! در منچستریونایتد، تجربیات مربیگری  فراوانی به دست آوردم. قصد دارم دانشم در این زمینه را بالا ببرم اما باید دید در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.»

اورا بعد از بازنشستگی فرگوسن یک فصل دیگر هم درمنچستریونایتد ماند اما درپایان فصل گذشته به عنوان بازیکن آزاد با قراردادی 2 ساله به یوونتوس پیوست. در مقاطع پایانی حضور او در انگلیس، رایان گیگز، جای مویس اخراج شده، مربی- بازیکن تیم نام گرفت و امسال هم کمک فن‌خال است.

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-20 14:07:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر