فهرست
فرافکنی آقای مدیر/ افشارزاده مقصر نیست؟
فرافکنی آقای مدیر/ افشارزاده مقصر نیست؟

فرافکنی آقای مدیر/ افشارزاده مقصر نیست؟

آی اسپورت- خیلی ها تصور می کردند با جدایی علی فتح الله زاده از صندلی مدیریت باشگاه استقلال و ورود بهرام افشارزاده پرکار به این باشگاه، حواشی از اطراف ساختمان استقلال دور می شوند و دیگر قرار نیست مصاحبه های آقای مدیرعامل، بدون استثنا، هر روز در رسانه های مختلف قابل رویت باشد. بهرام افشارزاده اما مدتی بعد، در مصاحبه کردن و هیزم ریختن به آتش حواشی، از فتح الله زاده نیز جلو زد!


در فاصله تنها 4 هفته به پایان لیگ برتر، بهرام افشارزاده به جای تمرکز روی مسائل تیم و تقویت روحیه بازیکنان و کادر فنی، هر روز دارد صحبت های جدید را علیه آن ها به زبان می آورد. او به شکلی نرم، از تغییر کادر فنی در فصل آینده سخن گفته و این احتمال را نیز مطرح کرده است که بخشی از قرارداد بازیکنان را به عنوان جریمه کاهش دهد. آن هم در شرایطی که این بازیکن ها، مدت هاست دریافتی جالب توجهی نداشته اند.


به نظر می رسد مقصر خطاب کردن کادر فنی و بازیکنان به شکل غیرمستقیم، راه فرار انتخابی افشارزاده از سرزنش هایی باشد که باید شامل حال او بشوند. مدیری که در نیم فصل، حتی بعد از امضای قرارداد داخلی نتوانست جذب محسن مسلمان را قطعی کند و علیرغم علاقه کاوه رضایی، در جذب این بازیکن نیز ناکام ماند تا شاهد درخشش هر دوی آن ها در تیم های دیگری باشد. مدیری که هنوز هم موفق نشده مشکلات مالی تیمش را حل کند و در هفته های اخیر، شاهد اعتراض و کاهش روحیه در بین بازیکنان تیم بوده است.


بهرام افشارزاده، رابطه نزدیکی با بازیکنان استقلال ندارد. شاید اگر او وقت انجام مصاحبه های متوالی را، صرف حضور در تمرین باشگاه و ملاقات با بازیکنان از نزدیک می کرد، اوضاع استقلال در جدول رده بندی حالا بهتر از این بود و آن ها در شرایطی قرار داشتند، که مدیرعامل مجبور نمی شد خودش را به طور کلی از کادر فنی و بازیکنان تیم، مبرا کند!

     
آی اسپورت
2015-04-20 14:21:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر