فهرست
سوال روز: پیدا کنید پول بلیت های بازی پرسپولیس -النصر را !
سوال روز: پیدا کنید پول بلیت های بازی پرسپولیس -النصر را !

سوال روز: پیدا کنید پول بلیت های بازی پرسپولیس -النصر را !

آی اسپورت- صحبت کردن از بی‌پولی پرسپولیس آنقدر تکراری و نخ‌نما شده است که دیگر ارزش خبری ندارد. این که پرسپولیسیها برای سفر به قطر برای بازی با لخویا پول بلیط نداشتند و در نهایت با همکاری سازمان لیگ و یاری همسایه ها به این سفر رفتند باعث تعجب هیچ‌کس نشد و چندان بازتاب خبری نداشت چون برای همه به یک مساله عادی تبدیل شده است. اما این بار بی پولی پرسپولیسیها با یک علامت سوال بزرگ مواجه بود. علامت سوالی که شاید فقط حسین هدایتی بتواند پاسخ آن را بدهد. حسین هدایتی بعد از خریداری بلیطهای بازی پرسپولیس و النصر اعلام کرده که این پول را به حساب پرسپولیس واریز میکند تا بخشی از مشکلات این تیم حل شود.

یک حساب سرانگشتی نشان میدهد که حداقل از ان بازی یک میلیارد تومان باید عاید سرخپوشان پایتخت شده باشد که حداقل میتوانسته هزینه سفر آنها را تامین کند و با این حساب مشکل آنها برای سفر به قطر غیرمنطقی است مگر اینکه پولی به حساب این باشگاه واریز نشده باشد. همین چند روز پیش بود که حسین هدایتی با مطلبی که روی صفحه شخصی‌اش نوشت اعلام کرد تا زمانی که وضعیت پرسپولیس مشخص نشود دیگر به این تیم کمک نخواهد کرد.

این اتفاق چند روز بعد از بحث خرید بلیطها به نفع باشگاه پرسپولیس افتاد تا ابهامی بدون پاسخ بوجود بیاورد. این سوال که اگر پول به حساب پرسپولیسیها واریز شده آنها چرا برای سفر به قطر پول نداشتند و اگر واریز نشده سرنوشت بلیطهای خریداری شده به کجا رسیده است؟

     
آی اسپورت
2015-04-20 15:24:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر