فهرست
کارلتو به ایتالیا برنمی‌گردد: بازیکن نمی‌تواند جلوی هوادار بی‌مغز بازی کند
کارلتو به ایتالیا برنمی‌گردد: بازیکن نمی‌تواند جلوی هوادار بی‌مغز بازی کند

کارلتو به ایتالیا برنمی‌گردد: بازیکن نمی‌تواند جلوی هوادار بی‌مغز بازی کند

آی اسپورت- کارلوآنچلوتی، سرمربی موفق رئال مادرید ضمن آرزوی برخورد نکردن با یوونتوس در صورت رسیدن به نیمه‌نهایی لیگ‌قهرمانان، فوتبال ایتالیا را زنده و رقابتی اما محتاج تغییرات نامید.

او صحبت هایش را با اعلام عدم تمایل به بازگشت به ایتالیا شروع کرد:« از کار در خارج از کشورم لذت می‌برم و قصد بازگشت یه ایتالیا را ندارم. دردوران حضور در سری آ همیشه به مربیگری در کشورهای مختلف فکر می‌کردم.شاید روزی به کشورم بازگردم اما فعلا درجای خودم راحت هستم.»

 کارلتو هرچند مایل به مربیگری در کشور چکمه ای نیست اما فضای فوتبال کشورش را مطلوب می‌داند:« فوتبال ایتالیا هنوز سطح بالای خود را حفظ کرده اما فرهنگ این فوتبال باید تغییر کند.به دلیل استادیوم های خالی و خشونت فزاینده روی سکوها، ایتالیا را ترک نکردم .  تنها به خاطر تجربه فضایی جدید به فرانسه و اسپانیا رفتم. به طور کلی فرهنگ فوتبال در ایتالیا و اسپانیا متفاوت است.»

او به تفاوت های دیگری هم اشاره کرد:«در اسپانیا، هواداران خیلی زود از کوره درنمی‌روند.ما با نمایش های خوب یک سال و نیم اخیر، آشوب طلب‌ترین هوادارانمان را هم آرام کرده ایم.اینجا سطح توقعات سکونشینان بالاست اما هرگز مانند تیفوسی های ایتالیایی، جنجال های بزرگ و پیوسته ای از جانب آن ها صورت نمی‌گیرد.بهتر است فوتبال ایتالیا این روند را متوقف کند چون بازیکن در حضور هوادار بی‌مغز توان درست بازی کردن را از دست می‌دهد.»

فاتح 3 دوره لیگ قهرمانان با 2 تیم از نبرد احتمالی با یوونتوس در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان استقبال نکرد:« بازی با آن ها دشواری‌های خاص خود را دارد اما به هرحال درمراحل پایانی لیگ‌قهرمانان، رقیب آسانی وجود ندارد. یوونتوس قطعا یکی از 4 تیم برتر اروپاست.»

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-20 15:28:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر