فهرست
بعد از هزینه 4 میلیاردی برای پرسپولیس؛ چرا هدایتی کنار کشید؟
بعد از هزینه 4 میلیاردی برای پرسپولیس؛ چرا هدایتی کنار کشید؟

بعد از هزینه 4 میلیاردی برای پرسپولیس؛ چرا هدایتی کنار کشید؟

آی اسپورت – کنار کشیدن حسین هدایتی از پرسپولیس، به مشکلات این باشگاه دامن زده است.

پرسپولیسی‌ها نگران هستند با رفتن هدایتی، پرداخت حقوق برانکو هم به تعویق بیفتد و دچار مشکلات جدی شوند. اتهام شانه خالی کردن هدایتی از هزینه‌های این تیم، باعث شد او در صفحه اینستاگرامش، لیستی از هزینه‌هایی که این فصل برای پرسپولیس کرده را منتشر کند. هزینه‌هایی که از مالیات برانکو و تسویه حساب درخشان تا سکه‌های پاداش سرخپوشان را شامل می‌شده است. بر اساس این لیست، هدایتی بدون اینکه رسما اسپانسر پرسپولیس باشد نزدیک به 4 میلیارد برای سرخپوشان هزینه کرده بود.

یکی از نکات جالب اینجاست در این لیست، هیچ پرداختی بابت تماشاگران بازی پرسپولیس و النصر وجود ندارد. نکته‌ای که قبلا بعضی مخالفان هدایتی در پرسپولیس هم به آن اشاره کرده بودند و «آقای عابربانک» سرخپوشان متهم به بدقولی شده بود.

امروز یکی از سایت‌ها، ادعا کرد هزینه تماشاگران بازی پرسپولیس و النصر همان 400 میلیون برانکو و درخشان بوده و هدایتی نسبت به سرخپوشان بدقولی نکرده است: «حسین هدایتی پیش از دیدار پرسپولیس و النصر اعلام کرده بود هزینه بلیط‌ این دیدار را تقبل خواهد کرد تا طرفداران به صورت رایگان در استادیوم آزادی حاضر شوند. در این جلسه هدایتی شفاها روی مبلغ 400 میلیون تومان نظر خود را اعلام می‌کند چون در گفت و گوهای آن جلسه گفته شده در این دیدار 60 هزار طرفدار پرسپولیس در استادیوم حاضر می شوند.این مبلغی است که به محض ورود به صندوق باشگاه صرف امور جاری شده است . این مبلغ (400 میلیون) برای پرداخت بدهی مالیاتی برانکو و قرارداد و تسویه حساب حمید درخشان( 100 میلیون بدهی مالیاتی و 300 میلیون تسویه حساب با درخشان) صرف شده تا باشگاه بعد ازدریافت مبالغ بعدی سهم درآمد بلیط را به ای اف سی پرداخت کند.»

یکی از موضوعات مهم این روزهای پرسپولیس هم بحث مزایده و خرید باشگاه پرسپولیس توسط هدایتی است. این گزارش ادعا کرده هدایتی برای خرید باشگاه علاوه بر هزینه 290 میلیاردی، باید 87 میلیارد هم به سازمان خصوصی سازی سود بدهد. موضوعی که باعث شده فعلا او پا پس بکشد: « حسین هدایتی در تمام این مدت به دنبال خرید باشگاه به صورت مناقصه بود و اخبار آن را دنبال می‌کرد. او که تصور می‌کرد این باشگاه بنا به اعلام مسوولان سازمان بورس به همان مبلغ 290 میلیارد تومان (اقساطی) به فروش خواهد رسید، رایزنی‌های خود را آغاز کرد اما با پیشنهادی عجیب مواجه شد.مسوولان واگذاری و سازمان بورس به او اعلام کردند با واگذاری پرسپولیس به صورت اقساط 5 ساله موافقت خواهند کرد اما او باید سود این 5 سال را نیز پرداخت کند؛ یعنی هدایتی و دوستانش علاوه بر 290 میلیارد تومان که به صورت اقساط 20 درصدی و در طی 5 سال پرداخت می‌شود باید مبلغ 87 میلیارد تومان نیز علاوه بر آن و به عنوان سود بپردازند!»

هنوز مسئولان باشگاه و وزارت ورزش واکنشی به این ادعاها نشان نداده‌اند.

     
آی اسپورت
2015-04-20 15:41:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر