فهرست

محرمانه مارکا: مسی تنها یک هم‌تیمی برای سوارس نیست

آی‌اسپورت: یکی از عوامل کلیدی فرم خیره‌کننده لوییس سوارس در بارسلونا رابطه خوبی است که با لیونل مسی در زمین و بیرون آن دارد. هر دو علاقه زیادی به نوعی چای گیاهی دارند که در کشورهای همسایه‌شان بسیار مرسوم است، حتی ظرف مخصوص این چای برایشان مشترک است و آنقدر این قضیه اهمیت دارد که وقتی سوارس ظرف خود را در هواپیما در سفر به سویل جا گذاشت مجبور شد برگردد و آن را بیاورد.

این دو بازیکن معمولا وقتی زمین تمرین را ترک می کنند با هم می روند و وقتی قرار است در جشن تولد بچه‌های سایر بازیکنان تیم شرکت کنند، با هم می روند.

سوارس بهترین رابطه را با مسی، بوسکتس، ماسچرانو و اینیستا دارد اما در زمین همه را حمایت می کند. درباره وابستگی سوارس به مسی شایعات زیادی وجود دارد اما اطرافیان تایید می کنند سوارس به همان شیوه‌ای بازی می کند که مسی می خواهد با آن که در انگلیس در صدر جدول بیشترین پاس گل قرار داشت و فصل قبل مشترکا با کریستیانو رونالدو جایزه کفش طلای اروپا را به خود اختصاص داد.

در بارسلونا، تیم و کادر فنی از بازی سوارس و میزان پیشرفت او به شدت رضایت دارند. لوییس انریکه که معمولا عادت ندارد از بازیکنانش زیاد تعریف و تمجید کند، در استفاده از صفات مثبت در توصیف بازیکن اروگوئه‌ای دریغ نمی کند.

     
آی اسپورت
2015-04-20 17:29:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر