فهرست
سوارس از انریکه حمایت کرد/ تعویض من کار درستی بود
سوارس از انریکه حمایت کرد/ تعویض من کار درستی بود

سوارس از انریکه حمایت کرد/ تعویض من کار درستی بود

آی اسپورت-لوئیس سوارس از تصمیم انریکه، سرمربی بارسلونا برای تعویضش در  بازی اخیر لالیگا مقابل والنسیا حمایت کرد و این اتفاق را راهی برای استراحت دادن به بازیکنان خسته تیم دانست.

برنده کفش طلای فصل گذشته فوتبال اروپا، تعویضش در اواسط نیمه دوم بازی با والنسیا در لیگ را اینگونه تفسیر می‌کند: «آسیب‌دیده نبودم. وقتی در این سطح پرفشار، بازی های متوالی انجام می‌دهید، احتیاج به استراحت دارید و مربی ما خیلی خوب این موضوع را درک می‌کند.او اقدام درستی انجام داد و باعث شد با آمادگی بیشتری در بازی با پاری‌سن‌ژرمن حضور یابم.»

او از خستگی تیمش حرف زد:«ما بعد از بازگشت دیرهنگام به پاریس، خیلی خسته بودیم و مقابل والنسیا کمی ناآماده به توپ ضربه می‌زدیم که البته طبیعی بود.در این مقطع فصل باید با خستگی کنار بیاییم و به جای اینکه درچند بازی حضور داشته باشیم، خودمان را برای چشیدن لذت هنرنمایی در تک تک دقایق انبوه بازی های پیش رو آماده کنیم.آرزو دارم روی قله لیگ قهرمانان بایستیم .در این صورت، من به آرزوی دیرینه ام می‌رسم.»

 سوارس از هم تیمی هایش می‌خواهد مواظب زلاتان تازه ازمحرومیت بازگشته باشند:« همه زلاتان را می‌شناسند و می‌دانند چه دستاوردهای بزرگی داشته است.ستاره تاثیر‌گذار پی اس جی به نظر من یکی از 5 بازیکن برتر دنیاست و باید خیلی مواظب او باشیم. ازکیفیت بالای بازیکنان رقیب آگاه هستیم و راه مقابله با آن ها را می‌دانیم.کافی است مثل بازی رفت در پاریس عمل کنیم.»

 او با تمجید از دو ضلع دیگر خط حمله بارسا به حرف هایش پایان داد:« بازی کنار مسی و نیمار برایم افتخارآمیز است. این دو مدام می‌گویند اگر مانند روزهای بازی برای لیورپول ظاهر شوم، دستاوردهای بزرگی رقم می‌زنم.مسی و نیمار با جوک ها و استقبال همیشگی حسابی خوشحالم می‌کنند.»

     
آی اسپورت
2015-04-20 17:39:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر