فهرست

انریکه شگفت‌زده از سوارس: نمی دانم چرا زلاتان موفق نبود

آی‌اسپورت: لوییس انریکه از اینکه لوییس سوارس توانسته در بارسلونا موفق باشد اما زلاتان ایبراهیموویچ در دوران حضورش در نوکمپ ناکام بوده، شگفت زده است.

ایبرا در سال 2009 با حدود 70 میلیون یورو از اینتر به بارسا آمد و با وجود شروع درخشان در این تیم، این سوئدی صریح بعد از یک فصل به ایتالیا برگشت و درگیری های لفظی زیادی با مربی وقت بارسلونا، پپ گواردیولا پیدا کرد.

سوارس اما ابتدا برای اثبات قیمت 94 میلیون یورویی‌اش با مشکلات زیادی مواجه بود اما به تدریج و از آغاز سال جدید میلادی خودش را ثابت کرده و حالا بهترین فوتبالش را در بارسا بازی می کند.

با توجه به اینکه زلاتان قرار است در بازی فرداشب برابر تیم سابقش قرار گیرد، از مربی بارسا خواسته شد عملکرد متفاوت این دو بازیکن را مقایسه کند. انریکه گفت:«نمی دانم چرا سوارس بهتر از زلاتان در بارسا جا افتاد. کمی طول کشید تا گلزنی را آغاز کند اما من تنها می توانم بازی‌های او و در خدمت تیم بودنش را تحسین کنم. وقتی شما یک بازیکن بزرگ می خرید هرگز نمی دانید که می تواند در تیم یا شهر جدید منطبق شود یا نه. همه چیز ممکن است علیه شما باشد اما در مورد سوارس خیلی سریع جا افتاد.»

ایبراهیموویچ در بازی رفت محروم بود و جای خالی‌اش به طور کامل احساس شد چون تیم لوران بلان یک-3 باخت. اما انریکه تاکید کرد حضور این مهاجم 33 ساله برنامه بازی تیم او را عوض نمی کند:«بازگشت او چیزی را عوض نمی کند چون PSG به همان شیوه بازی می کند. آنها در بازی رفت شکست بدی خوردند و از هر حربه‌ای برای نتیجه‌گرفتن در این مسابقه استفاده می کنند اما هدف مادر این بازی روشن است، می خواهیم برنده شویم و صعود کنیم. نمی توانم بگویم کدام تیم شانس بیشتری برای صعود دارد اما می گویم با آن که در حال حاضر در بالاترین سطح هستیم اما بازی مشکلی خواهیم داشت.»

     
آی اسپورت
2015-04-20 17:45:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر