فهرست
استرا: بازگشت به استقلال؟ مشکل را حل کنید
استرا: بازگشت به استقلال؟ مشکل را حل کنید

استرا: بازگشت به استقلال؟ مشکل را حل کنید

آی اسپورت- آندره آ استراماچونی گفت و گو با شبکه فارسی زبان خارجی، در خصوص جدایی اش از استقلال گفت: متاسفانه کاری کردند که من مجبور شدم به صورت ضرب الاجل از استقلال جدا شدم. روز جمعه خیلی برای من سخت بود، وقتی هم که سوار هواپیما شدم می دانستم تصمیم سختی گرفته ام.  باشگاه استقلال طبق قراردادی که با من بسته بود به تعهداتش عمل نمی کرد. آن ها باید متوجه می شدند که باید با یک مربی حرفه ای ، حرفه ای رفتار کنند.

 احتمال بازگشتش به استقلال: کافی است استقلال نشان دهد که مشکلات حل شده است.

 صحبت‌های خلیل زاده: نمی دانم این فرد چطور این حرف ها را زده است. خلیل زاده خودش باید بداند به کدام تعهدات شان عمل نکرده اند. البته من او را خوب نمی شناسم و فقط یک بار در اردو خلیل زاده را دیدم. او حتی در تمرینات ما شرکت نمی کرد.

 او پیشنهاد داشته؟ او نباید پشت سر من حرف بزند. این صحبت ها بی احترامی به من و هواداران است.  استقلال مثل خانواده من است. امروز با تماشای بازی این تیم خیلی اذیت شدم مخصوصا این که می دیدم بازیکنان بدون مربی فوتبال بازی می کنند. استقلال در این بازی خوب بود و ما بازیکنان با استعدادی داشتیم که چه با من و چه بدون من خوب بازی خواهند کرد.

استقلال: افتخار می کنم مربی استقلال بودم. هواداران استقلال همیشه به من محبت داشتند و من با حمایت آن ها خوشحال شدم و احساس غرور کردم. مردم ایران، مردمی میهمان نواز هستند و من روزهای خوبی را در کنار این مردم سپری کردم.

۳    
آی اسپورت
2019-12-10 01:16:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر