فهرست
Q&A هفتگی با بلگه/ رئال دخئا یا کورتوا را می‌خرد
Q&A هفتگی با بلگه/ رئال دخئا یا کورتوا را می‌خرد

Q&A هفتگی با بلگه/ رئال دخئا یا کورتوا را می‌خرد

آی اسپورت- گیوم بلگه طبق روال هر هفته به سوالات توئیتری کاربران وب سایت اسکای اسپرتس پاسخ داده است و در زیر سوال و جواب‌های مربوط به این هفته را می‌خوانیم.

با فرم ایده‌آلی که آلونسو در چلسی دارد، به  تیم ملی اسپانیا دعوت می‌شود؟

فکر می‌کنم این طور باشد. او نشان داده می‌تواند در لیگ برتر و یکی از بهترین تیم‌های این لیگ هماهنگ باشد و به نظر می‌تواند با تیم ملی هم به دستاوردهای زیادی برسد. خولن لوپتگی تفکراتی متفاوت نسبت به دل بوسکه و آراگونس دارد، آن دو اهمیت زیادی به بازیکنانی که به لیگ برتر می‌رفتند نمی‌دادند. حتی برای تماشای بازی‌ها هم به انگلیس سفر نمی‌کردند. البته اگر درست یادم باشد. این کمی ناعادلانه بود. درباره آلونسو اینطور نخواهد بود.

خطر خروج از «تاپ فور» اتلتیکومادرید را تهدید می‌کند؟

بله، اتلتیکومادرید مشکل دارد. نه در کیفیت، بلکه در عملکرد. تداوم ندارند، همانطور که در هر دو بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی دیدیم. به نظر آن‌ها به خوبی به صحبت‌های مربی گوش نمی‌دهند. به نظر دیگو سیمئونه اعتقاد زیادی به قراردادن بازیکنان در میانه زمین ندارد و وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد این سیستم را تغییر می‌دهد. این تیم سردرگم است و به نظر تیم‌هایی مانند ویارئال و سوسیداد شانس بهتری برای حضور در رتبه چهارم دارند. اتلتیکو البته تیمی جنگجو است و شاید هم چهارم شود. البته ماموریت سختی به نظر می‌‎رسد.

رئال می‌خواهد برای سال آینده وایخو و یورنته را بازگرداند؟

رئال می‌خواهد هردوی آن‌ها را بازگرداند. آن‌ها فعلا به طور قرضی در آینتراخت و آلاوز هستند و بعد از بازگشت درباره آینده طولانی مدت آن‌ها تصمیم گیری می‌شود. فکر می‌کنم وایخو می‌ماند و جای خالی په‌په را پر می‌‌کند. په‌په هم به چین می‌رود. یورنته هم می‌تواند جانشینی برای کاسمیرو باشد که در حال حاضر پشتیبانی ندارد.

درباره شانس دیگو سیمئونه برای مربی‌گری در آرژانتین چه؟

مطمئنا اولویت او ماندن در اتلتیکو است، باشگاه هم مطمئن است که حداقل یک فصل دیگر با او به کارش ادامه می‌دهد.

متیو کوواچیچ می‌تواند جانشین مناسبی برای مودریچ باشد؟

این دو دو بازیکن کاملا متفاوت هستند، اما من کواچیچ را خیلی دوست دارم. این که جانشین می‌شود یا نه بستگی به آینده مودریچ دارد. مودریچ بازی را کنترل می‌کند، رهبری می‌کند و لازمه‌های برنده کردن تیمش را دارد. کواچیچ هافبکی است که بدون توپ هم خیلی شدید کار می‌کند و کنترلی روی سرعت بازی ندارد. پس این طور نیست که مطمئنا جانشین مودریچ باشد.

از بین دخئا، کورتوا و لوریس کدام گزینه تابستانی مادرید هستند؟

می‌دانم که هوگو لوریس در رادار رئال مادرید نیست، مطمئنم او در تاتنهام می‌ماند. کورتوا گزینه‌ای در دسترس‌تر نسبت به دخئا است، اما گزینه اصلی دخئا است و بعد از او کورتوا. رئال مطمئن است از بین این دو یکی را به خدمت می‌گیرد.

 

 

۵    
آی اسپورت
2017-02-11 16:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر