فهرست
نکته آماری: 6دبل در 7هفته
نکته آماری: 6دبل در 7هفته

نکته آماری: 6دبل در 7هفته

آی‌اسپورت- برد تراکتورسازی برابر سیاهجامگان، دومین دبلی بود که در طی لیگ شانزدهم برای تراکتورسازی به ثبت رسید. در پایان هفته هفتم دور برگشت، شش تیم توانستند حداقل یکی از حریفان‌شان را در دو بازی رفت و برگشت شکست دهند و 6 امتیاز کامل را به دست آورند. تراکتورسازی در دور رفت سیاهجامگان را با 3 گل شکست داده بود و امروز هم توانست 2-1 در مشهد به پیروزی برسد.

پیش از این؛ تراکتور برابر ذوب آهن، پرسپولیس برابر سپاهان، استقلال برابر ذوب‌آهن، پیکان برابر استقلال خوزستان، استقلال خوزستان برابر استقلال تهران و نفت تهران برابر ماشین‌سازی توانسته بودند در هر دو بازی  رفت و برگشت برنده از زمین مسابقه خارج شوند و 6 امتیاز کامل را به دست آورند. در این بین، تراکتورسازی قاطع‌ترین نتیجه را هم به دست آورد و در مجموع دو بازی، 6-2 ذوب آهن را شکست داد. پیکان و استقلال خوزستان هم نزدیک‌ترین بازی‌ها را برگزار کردند که پیکان در هر دو بازی با اختلاف یک گل به برتری رسید. 3-2 در اهواز و 4-3 در تهران.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-02-24 21:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سعید
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۰۰:۲۶
تراختور ذوب آهن رو هم دبل کرده بود.دو یک رفت و چهار یک برگشت.در ضمن گسترش و فولاد خوزستان هم رفت و هم برگشت مساوی شدن که شما نوشتین گسترش رفت و برگشت باخته.چقد مطلب اشتباه میذاری آی اسپورت
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر