فهرست
فولاد نوین به لیگ برتر صعود کرد، استقلال خوزستان خوشحال شد!
فولاد نوین به لیگ برتر صعود کرد، استقلال خوزستان خوشحال شد!

فولاد نوین به لیگ برتر صعود کرد، استقلال خوزستان خوشحال شد!

آی اسپورت- تیم فولاد نوین اهواز با 42 امتیازی که در 21 بازی خود کسب کرد توانست مجوز حضور در لیگ برتر را به دست بیاورید. فولادی ها در بازی امروز خود در دیداری فینال گونه در حالی به مصاف مس کرمان رفتند که آنها هم در کورس قهرمانی بودند. بازی این دو تیم در نهایت با تک فولادی ها که در دقیقه 82، توسط علی اصغر عاشوری و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، به پایان رسید و آنها توانستند بالاتر از مس 35 امتیازی و نساجی 33 امتیازی به عنوان قهرمان گروه الف مسابقات لیگ آزادگان برسند.با صعود فولاد نوین باز هم مشکل حضور دو تیم همنام در لیگ برتر وجود دارد و همین مساله باعث نگرانی اهوازیها شده که با وجود قهرمانی تیمشان اما شاید نتوانند دومین نماینده باشگاه فولاد را در لیگ برتر ببینند.

مدیرعامل فولاد نوین در این مورد گفت:« الان باید ببینیم شرایط چگونه می‌شود و منابع مالی را می‌توان از جای دیگر تامین کرد تا وضعیت را به گونه‌ای دیگر رقم بزنیم تا فولادنوین در لیگ برتر حاضر شود.»

استقلال خوزستان در صورت سقوط قصد دارد امتیاز این تیم را بخرد؟ تا امروز همه گمانه‌زنی‌ها وجود داشت. هنوز چیزی مشخص نیست. حتی صحبت‌های غیررسمی هم صورت نگرفته است. هر چیزی احتمال دارد که اتفاق بیفتد.حالا قرار است از فردا این مورد را بررسی کنیم

     
آی اسپورت
2015-04-20 19:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر