فهرست
بلاتر: روسیه، بهترین میزبان تاریخ ادوار جام جهانی خواهد بود
بلاتر: روسیه، بهترین میزبان تاریخ ادوار جام جهانی خواهد بود

بلاتر: روسیه، بهترین میزبان تاریخ ادوار جام جهانی خواهد بود

آی اسپورت – سپ بلاتر در بازدید از روسیه تاکید کرد این کشور با وجود برخی مشکلات سیاسی می تواند بهترین میزبان تاریخ برگزاری جام های جهانی باشد.

درگیری های سیاسی بین روسیه و اوکراین و همچنین تحریم های کشور های اروپایی علیه روس ها، باعث درخواست چندین محفل ورزشی برای تغییر میزبان جام جهانی 2018 شده است.

بلاتر در دیدار با رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین در آستانه انتخابات ماه آینده ریاست فیفا اظهار داشت، سیاست و ورزش نباید ترکیب شوند.

بلاتر در گفتگو با TASS در سوچی گفت: \" من رئیسی خوشحال و مغرور هستم. به آماده بودن روسیه برای میزبانی جام جهانی 2018 افتخار می کنم. بیش تر این اتفاقات حاصل تلاش رئیس جمهور پوتین است. البته نباید همکاری فوق العاده ویتالی موتکو، وزیر ورزش روسیه و الکسی سوروکین، مدیر اجرایی کمیته سازماندهی مسابقات را از یاد ببریم. \"

بلاتر ادامه داد: \" بعضی از مردم خواستار لغو میزبانی روسیه هستند اما من به آن ها یک جواب می دهم: ما درگیر فوتبال هستیم و نمی گذاریم سیاست ما را از مسیر خود خارج کند. همه چیز طبق برنامه پیش می رود و هیچ چیزی نمی تواند مانع برگزاری بهترین میزبانی تاریخ جام های جهانی در روسیه شود. وضعیت اقتصادی در شرایط ایده آل خود به سر نمی برد، اما امیدوارم این شرایط بهتر شود. نکته اصلی، همکاری مردم روسیه با دولت برای سازماندهی کردن هر چه بهتر این رقابت ها است. مردم خواستار برگزاری هر چه بهتر این مسابقات هستند و من این را کاملا حس می کنم. \"

     
آی اسپورت
2015-04-20 20:59:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر