فهرست
شایعه: سیاسی، عبدی را به عنوان آلترناتیو برمی‌گرداند
شایعه: سیاسی، عبدی را به عنوان آلترناتیو برمی‌گرداند

شایعه: سیاسی، عبدی را به عنوان آلترناتیو برمی‌گرداند

آی اسپورت - اوضاع پرسپولیس همین جا در تهران آنقدر آشفته و عجیب و غریب است که همه نگاه‌ها به ساختمان باشگاه دوخته شده و اینکه چه کسی وارد و چه کسی خارج می‌شود. در حالی که مدیریت باشگاه بین نژادفلاح و سیاسی دست به دست می‌‌شود و هر لحظه خبر تازه‌ای از تغییرات مدیریتی باشگاه به گوش می‌رسد تیم پرسپولیس کیلومترها آنطرف‌تر در دوحه باید در مصافی فوق‌العاده حساس به دیدار لخویای قطر برود. پرسپولیس به هر دشواری بود پول سفر به دوحه را فراهم و بازیکنانش را آماده این بازی کرد. درست در آستانه این مسابقه اعلام شد سه چهار بازیکن پرسپولیس به دلیل مشکلات مالیاتی قادر به همراهی تیم خود نخواهند بود اما سرانجام مشکلات آنها حل شد و حالا تیم کاملی در اختیار کادر فنی است تا از میدان دوحه دست خالی برنگردد.
با این حال اوضاع پرسپولیس برای این مسابقه چندان مهیا نیست و بازیکنان به جای تمرکز روی تمرین و مسابقه حساس فردا شب چشم به تلفن‌های همراه خود و سایت‌های خبری دوخته‌اند تا ببینند در باشگاه‌شان چه می‌گذرد و چه کسی مدیر خواهد شد. پرسپولیس صبح دیروز در حالی راهی قطر شد که حمیدرضا سیاسی به عنوان مدیرعامل به باشگاه برگشته و خبری از محمدحسین نژادفلاح نبود. از طرفی با حضور سیاسی و کنار رفتن هدایتی و بعد از آن نژادفلاح طبیعی است که برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش هم در شرایط پیچیده‌ای قرار بگیرند. برانکو با پول هدایتی و توافق با نژادفلاح سرمربی پرسپولیس شد و هدایت این تیم را در دست گرفت اما در روزی که او و تیمش به قطر رفته‌اند نه از هدایتی دور و بر باشگاه خبری است نه نژادفلاح در محل کارش حاضر شده. به هر حال برانکو و همکارانش حتما اخبار تهران را پی گرفته و می‌دانند در باشگاه چه می‌گذرد که ناخودآگاه این اتفاقات روی کار آنها تاثیرگذار خواهد بود.
به هر حال دیروز حمیدرضا سیاسی در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و به عنوان مدیرعامل کارش را پی گرفت. وی در اولین روز کاری‌اش با حمید درخشان و حسین عبدی جلسه‌ای طولانی برگزار  کرد. البته جلسه او با درخشان در خصوص تسویه حساب با این مربی بود که در حین این جلسه درخشان اصرار کرد در کمیته فنی هم حاضر باشد که سیاسی فعلا جوابی به او نداده است.
دیروز در مورد حسین عبدی هم اخبار متفاوتی به گوش رسید. هر چند به نظر می‌رسد بازگشت عبدی به کادر فنی پرسپولیس- این بار قوی‌تر از قبل و با عنوانی بهتر- قطعی شده باشد اما در مورد آینده و نحوه همکاری با برانکو شبهاتی وجود دارد تا جایی که گفته می‌شود سیاسی، عبدی را به عنوان آلترناتیو برانکو وارد کادر فنی خواهد کرد. عبدی و سیاسی رابطه بسیار خوبی با هم دارند و عبدی یکی از معدود پرسپولیسی‌هایی بود که بلافاصله بعد از آزادی سیاسی با او تماس گرفت.
دیروز حتی شایعه شد عبدی به قطر سفر خواهد کرد تا در بازی با لخویا حاضر باشد اما با وجود تهیه بلیت و رزرو هتل برای او، این مربی از سفر به قطر سرباز زد. از سوی دیگر بحث تشکیل کمیته فنی مبحث دیگری بود که در جلسه بین عبدی و سیاسی مطرح شد و نتایجی هم داشت. ظاهرا قرار است کمیته فنی که بعد از زندانی شدن سیاسی تعطیل شده بود دوباره کارش را آغاز کند.

منبع: ایران ورزشی

     
آی اسپورت
2015-04-21 09:26:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر