فهرست
پیش بازی لیگ1- گروه دوم؛ سیاه جامگان تکلیف را یکسره می‌کند؟
پیش بازی لیگ1- گروه دوم؛ سیاه جامگان تکلیف را یکسره می‌کند؟

پیش بازی لیگ1- گروه دوم؛ سیاه جامگان تکلیف را یکسره می‌کند؟

آی اسپورت- رقابت‌های لیگ یک کم کم به پایان خود نزدیک می‌شود. برای برگزاری بهتر این دیدارها رقابت‌های دو هفته‌ی پایانی دو گروه در روزهای مختلف برگزار می‌شود. روز گذشته رقابت‌ها در گروه الف برگزار شد و عصر امروز از ساعت 16:45 به طور همزمان سوت آغاز این رقابت‌ها در گروه \"ب\" به صدا در خواهد آمد. نگاهی داریم بر بازی‌های هفته بیست و یکم و ماقبل پایانی لیگ یک در گروه ب:

 

 

گل گهر سیرجان – سیاه جامگان

مشهدی‌ها تکلیف صعود را مشخص خواهند کرد؟!

سیاه جامگان فصل قبل شانه به شانه‌ی پدیده تا یک قدمی صعود به لیگ برتر نیز پیش آمد اما در آخرین هفته‌ها به ناچارا به دیدار پلی‌آف راه یافت و در این مرحله مغلوب پیکان شد تا به دنبال طعم صعود به لیگ برتر در دومین سال حضور خود درلیگ یک باشد. آنها این فصل نیز بسیار خوب نتیجه گرفته‌اند و یکی از شانس‌های صعود مستقیم به حساب می‌آیند. گل گهر هم اگر بخواهد خیال خود را از ماندن در لیگ راحت کند باید از این دیدار امتیاز کسب کند.

 

 

صنعت نفت آبادان – راهیان کرمانشاه

بهترین فرصت برای نفت

با توجه به استراحت مس رفسنجان، این بازی خانگی بهترین فرصت برای آبادانی‌ها است تا اختلاف امتیازی خود با مس را جبران کنند. نفت با 33 امتیاز به همراه دو تیم دیگر از امیدهای اصلی صعود به پلی‌آف به حساب می‌آیند هرچند این تیم‌ها همچنان شانس صعود به طور مستقیم را هم دارند. در آن سوی میدان راهیان حضور دارد که تنها باید از شانس خود در این دیدار استفاده کند چون با توجه به استراحت هفته آخر آنها دیگر بازی نخواهند داشت.

 

 

پارسه تهران – پاس همدان

کدام یک دیگری را قربانی می‌کند؟!

دو تبم با 33 امتیاز در رده‌های چهارم و پنجم جدول همسایه هستند و این دیدار به نوعی دیدار مرگ و زندگی برای آنها به حساب می‌آید. پارسه پیش از این دیدار دو هفته‌ی متوالی را با تساوی پشت سر گذشته. پاس نیز هفته‌ی قبل را به استراحت پرداخته و در بازی قبل از آن همانند پاس به تساوی دست یافته بود. نتیجه‌ی مساوی بهترین نتیجه برای تیم‌های بالای سر این دو تیم محسوب می‌شود.

 

 

داماش گیلان – شهرداری بندرعباس

داماش در پی قطعی کردن ماندن خود

طیق نتایج هفته‌ی قبل سقوط شهرداری به لیگ2 مسجل شده است. این تیم فردا تنها برای اعاده حیثییت پا به این میدان می‌گذارد. داماش در دو دیدار قبلی خود 4 امتیاز کسب کرده‌است. داماش برای قطعی کردن ماندن خود نیاز به امتیازات این دیدار خانگی خود دارد.

 

 

فولاد یزد – شهرداری تبریز

دیدار همسایه‌های پلی‌آفی

شهرداری تبریز با خداداد هم آنطور که امتیاز می‌رفت موفق نبوده امتیازات را جمع‌آوری کند و حالا در رده‌ای حضور دارد که باید خود را برای دیدار پلی‌آف آماده کند. بازی‌های دو هفته‌ِی پایانی آخرین فرصت‌ برای خداداد است تا تیم را نجات دهد. فولاد در دیدار قبلی خود مقابل سیاه جامگان شکست خورد.

     
آی اسپورت
2015-04-21 09:40:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر