فهرست
پیش بازی تراکتورسازی - نسف قرشی
پیش بازی تراکتورسازی - نسف قرشی

پیش بازی تراکتورسازی - نسف قرشی

آی اسپورت- عصر امروز در هفته‌ی پنجم لیگ قهرمانان آسیا تراکتورسازی در تبریز به مصاف نسف قرشی ازبکستان می‌رود. دو تیم با کسب 4 امتیاز در رده‌های سوم و چهارم گروه D حضور دارند و تنها یک امتیاز با الاهلی امارات رده پنجمی فاصله دارند. تراکتور در دیدار قبلی خود مقابل  الاهلی عربستان در واپسین ثانیه‌ها برد را با تساوی عوض کرد. بازی امروز تراکتور در تبریز آخرین دیدار خانگی آنها در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا به حساب می‌آید و تراکتور باید در این دیدار به پیروزی برسد تا همچنان شانس صعود به مرحله‌ی بعد را داشته باشد. بازی رفت دوتیم در تاشکند با حساب 2 – 1 به سود نسف قرشی به پایان رسید.

 

 تراکتور که به نسبت دیگر نماینده ایران در بازی‌های امروز شرایط به مراتب بهتری برای صعود دارد باید حتما در این دیدار با پیروزی زمین را ترک کند. اگر تراکتور ببرد و در دیگر بازی الاهلی عربستان در خانه‌ی خود الاهلی امارات را شکست دهد و یا مساوی کند، این تراکتور است که به رده‌ی دوم صعود می‌کند و تنها با یک تساوی در دیدار آخر مقابل تیم اماراتی می‌تواند جواز صعود خود را امضا کند.

 

نسف قرشی در لیگ ازبکستان صدر نشین است البته ناگفته نماند در این لیگ تاکنون تنها 5 بازی برگزار شده است و نسف با 4 برد و یک شکست فعلا صدرنشین است. نسف قرشی در همین 5 بازی 11 گل به ثمر رسانده و بهترین خط حمله‌ی لیگ را در اختیار دارد اما عملکرد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا متفاوت از لیگ ازبکستان است. نسف قرشی در آسیا  بازی انجام داده و تنها 3 گل به ثبت رسانده و با 4 امتیاز و تنها بر حسب 1 تفاضل بیشتر نسبت به تراکتور در رده‌ی سوم حضور دارد.

 

تراکتور هم همانند نسف قرشی صدر نشین لیگ ایران است و با فاصله‌ی دو امتیازی نسبت به تیم دوم تبریزی‌ها می‌روند تا اولین قهرمانی خود در لیگ برتر را جشن بگیرند. با وجود لوسبانو ادینهو تراکتور از خط حمله‌ی زهرناکی بهره می‌برد طوری که اکنون با 48 گل زده در لیگ برتر این تیم بهترین خط حمله را در اختیار دارد. دو گل از 4 گل تراکتورسازان را همین مهاجم برزیلی به ثمر رسانده است. حضور امسال تراکتور در آسیا سومین حضور آنها محسوب می‌شود. در دو دوره‌ی قبلی تراکتور موفق به صعود از گروه خود نشد و لی این فصل سرخپوشان امیدوارند با هدایت تونی اولیویرا بلاخره این طلسم را بشکنند و به دور بعد صعود کنند.

 

تراکتور در این بازی فرشاد احمدزاده را به دلیل اخراج در بازی قبل در اختیار ندارد. همچنین شاهین ثاقبی، خالد شفیعی و حامد لک با دریافت یک کارت زرد در بازی امروز، دیدار حساس هفته‌ی آینده مقابل الاهلی امارات را از دست خواهند داد.

 

این دیدار از ساعت 18 امروز سه شنبه با قضاوت محمد تقی الجعفری از سنگاپور آغاز خواهد شد. تراکتور با لباس همیشگی خود در زمین حاضر خواهد شد و ازبکستانی‌ها نیز لباس‌هایی به رنگ سفید و مشکی به تن خواهند کرد. در دیگر دیدار این گروه الاهلی عربستان از ساعت 22 به وقت تهران در جده به مصاف هم‌نام اماراتی خود می‌رود.

 

جدول گروه D  لیگ قهرمانان اسیا در پایان دور چهارم:

 

1 – الاهلی عربستان 8 امتیاز

2 – الاهلی امارات 5 امتیاز

3 – نسف قرشی ازبکستان 4 امتیاز

4 – تراکتورسازی تبریز 4 امتیاز

 

     
آی اسپورت
2015-04-21 10:20:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر