فهرست
تلاش نوراللهی برای خط زدن عدد صفر!
تلاش نوراللهی برای خط زدن عدد صفر!

تلاش نوراللهی برای خط زدن عدد صفر!

آی اسپورت - دعوت از احمد نوراللهی، آخرین سورپرایز کارلوس کی‌روش بود. احمد از اردوی قبلی به لیست نفرات کی‌روش اضافه شد و در اردوها حضور دارد. نوراللهی خوش‌شانس است که در آماده‌ترین دوران فوتبالی‌اش، تیم ملی هم دوران سخت جام جهانی را پشت سر گذاشته و حالا می‌تواند کنار ستاره‌های ملی‌پوش حضور داشته باشد. در فهرست نفرات دعوت شده به تیم ملی، نام احمد در کنار ستاره‌هایی چون سامان قدوس، اشکان دژآگه، مسعود شجاعی، وحید امیری و امید ابراهیمی آمده است. بازیکنانی که تنه به تنه شدن نوراللهی با آن‌ها می‌تواند کمک زیادی به فوتبالش کند و با تمرین کردن کنار آن‌ها به اندازه چند سال، پخته و باتجربه شود و کنارشان فوتبال یاد بگیرد.

احمد تنها بازیکن دعوت شده به این اردو است که مقابل تعداد بازی‌های ملی‌اش عدد صفر درج شده. در حالی که در خط هافبک، مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی با ۷۷ بازی ملی حضور دارد و می‌تواند تجربیاتش را به نوراللهی منتقل کند. یا بازیکنی مانند احسان حاجی‌صفی با ۹۸ بازی ملی. نوراللهی امیدوار است در این دو بازی دوستانه پیش روی، برای اولین بار پیراهن تیم ملی را هم بپوشد و به حضور در تمرینات کی‌روش بسنده نکند.

نود

۵ ۳  
آی اسپورت
2018-11-14 16:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
احمق نوراللهی
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۰۵
احمق نوراللهی تا ابدم بازیهای ملیش صفر میمونه کیروشم فقط واسه اینکه تو تمرینات تو خرس وسط یار کم نیاد اینو دعوت میکنه تیم ملی وگرنه از تیم بی تاکتیک لنگ همون یه دونه بانشاد لایی وندم زیاده که دعوت میشه
۴ ۱
کیسه کش نجس
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۵۶
کاش اون شب بابات تنبلی نکرده بود و تا دم داروخانه رفته بود. کسی اسامی افراد رو مسخره کنه از حیوان هم کمتره کیسه کش نجس
۳
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۲
اگه مشکل سربازیش نبود حتما عضو تیم ملی در روسیه بود .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر