فهرست
دلخوری خادم از هیات مدیره پرسپولیس / چرا با استعفای سیاسی موافقت نکردید؟
دلخوری خادم از هیات مدیره پرسپولیس / چرا با استعفای سیاسی موافقت نکردید؟

دلخوری خادم از هیات مدیره پرسپولیس / چرا با استعفای سیاسی موافقت نکردید؟

آی اسپورت -  معاون وزیر ورزش در امور استقلال و پرسپولیس در گفت و گو با رادیو ورزش از هیات مدیره متصب پرسپولیس به شدت انتقاد کرد.

به گزارش  خبرآنلاین ؛ امیررضا خادم که روی خط برنامه رادیو ورزش رفته بود از این گفت که وزارتخانه با سیاسی توافق کرده بود تا او در جلسه هیات مدیره استعفاء بدهد. خادم در این باره گفت:«متاسفانه هیات مدیره وظیفه ای که در اختیار خودش است را به گردن مجمع می اندازد. ما با آقای سیاسی توافق کرده بودیم که استعفاء بدهد و برود اما دوستان هیات مدیره این استعفاء را نپذیرفتند. آنها می دانند وظیفه انتخاب مدیرعامل یا برداشتن او با خودشان است و ارتباطی با مجمع ندارد. اینکه در فاصله یک هفته تا تعیین تکلیف شرایط تیم ، ما بخواهیم چکشی عمل کنیم به نظرتان درست است؟ مجمع تنها می تواند ترکیب هیات مدیره را عوض کند و حوزه اختیارش در عزل و نصب مدیر تیم نیست.»

به نظر می رسد دلخوری اعضای هیات مدیره پرسپولیس که پیشکسوتان تیم هستند از نژادفلاح دلخورند و با این رفتارشان خواستند به رفتارهای 2 ماهه او در این باشگاه پاسخ دهند.

  ۲  
آی اسپورت
2015-04-21 10:52:49
نظر دهید

۲ نظر
حسین
سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۲۹
این خادم هم معلوم نیست با حودش چند چنده
-
چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۳:۳۲
هیات مدیره شده نوکر سیاسی.خودش اوایل گفت پول دارم ونوکر استخدام میکنم.
آقای کاشانی این تصمیم شما و زادمهر(نپذیرفتن استعفای سیاسی) لکه ی ننگی بر دامن پیشکسوتان پرسپولیس خواهد ماند ودیگر اعتباری پیش هواداران نخواهند داشت.
شما ناسلامتی برخلاف دهه‌ی60ی ها باسواد هم هستید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر