فهرست
قاب روز: برانکو، زلاتکو و اسکو در دوحه/ سرتنو!
قاب روز: برانکو، زلاتکو و اسکو در دوحه/ سرتنو!

قاب روز: برانکو، زلاتکو و اسکو در دوحه/ سرتنو!

آی اسپورت- زلاتکو کرانچار که این روزها در فوتبال قطر مربیگری می کند، شبِ گذشته تعدادی از مربیان کروات دنیای فوتبال را دور هم جمع کرد. کروات ها بعد از جلسه مشترک شان، در یک عکس دسته جمعی نیز حاضر شدند اما از این برنامه، تصویر دیگری نیز به جا ماند که برای فوتبال ایران جالب توجه بود.

در همه این سال ها، مربیان کروات زیادی به فوتبال ایران گام گذاشتند و سه نفر حاضر در این عکس، موفق ترین تجربه های حضور مربیان اهل کرواسی در فوتبال ایران رقم زدند. برانکو، بی دغدغه ترین صعود تاریخ تیم ملی به جام جهانی را رقم زد، کرانچار با سپاهان قهرمان لیگ برتر شد و اسکوچیچ، بعد از نتایج فوق العاده اش در ملوان، حالا فولاد را نیز در جمع مدعیان قهرمانی حفظ کرده است. نتایج اما به تنهایی، بهانه محبوبیت این سه نفر در بین هواداران فوتبال ایران نیست. هر سه آن ها، مربیان خوش اخلاقی نیز محسوب می شوند. مردانی که با بازیکنان و هوادارها رابطه خوبی داشته اند و در رسانه ها نیز، با صفت جنتلمن توصیف شده اند.

دراگان اسکوچیچ، ماموریت بسیار بزرگی در قطر خواهد داشت. او و تیمش باید به هر قیمتی همه امتیازهای بازی با السد را به دست بیاورند تا همچنان به صعود از گروه امیدوار بمانند. برانکو نیز در قطر، به دنبال همه امتیازهای بازی با لخویا در اولین تجربه سرمربیگری آسیایی اش با پرسپولیس خواهد بود تا هم صعود و هم صدرنشینی اش در گروه را قطعی کند. کرانچار نیز این روزها به آخرین جام باقی مانده فصل برای تیمش می اندیشد تا شاید رتبه نه چندان خوب الاهلی در جدول را جبران کند. برانکو، زلاتکو و اسکو، حالا روزهای بسیار مهمی را پیش رو دارند و می توان حتی بدون حضور چلنگر، با عبارتِ «سرتنو» به آرزو و انتظار موفقیت شان نشست.

     
آی اسپورت
2015-04-21 11:07:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر