فهرست
اتفاق روز: ادعای پیام، واکنش عادل/ واقعا؟؟
اتفاق روز: ادعای پیام، واکنش عادل/ واقعا؟؟

اتفاق روز: ادعای پیام، واکنش عادل/ واقعا؟؟

آی اسپورت- وقتی روی چمن ناهموار تختی انزلی، با یک پاسِ بیرون پا همه مدافعان حریف را به تعطیلات می فرستاد، صحبت از پیشنهادهای اروپایی برایش هرگز اتفاق غریبی نبود. پیشنهادهایی که البته در بهترین روزهای پیام صادقیان در لیگ سیزدهم نیز، هیچ گاه رنگ جدی شدن به خود نگرفتند و از «تعقیب» به سمت «تقاضای خرید» میل نکردند. انتظار می رفت که ستاره شماره 11 سرخپوشان، با شروع فصل جدید و تداوم بخشیدن به پیشرفت استثنایی اش، بالاخره قاب یک باشگاه در قاره سبز را بدزدد اما پیامِ لیگ چهاردهم، با محرومیت و مصدومیت و البته حاشیه رفاقت سفت و سختی پیدا کرده بود.

جستجوی پدیده ناپیدا، در این فصل به اینستاگرام تتلو و صفحه شایعات مجله های زرد می رسید. آخرین بازی خوب او برای پرسپولیس، به هفته اول لیگ و دیدار با نفت برمی گردد. او از زمان امضای قرارداد برانکو با پرسپولیس، دو بار وارد زمین مسابقه شده و هر دو بار با لو دادن توپ، یکی از مقصران گل خوردن تیمش لقب گرفته است.

در چنین شرایط اسفباری، پیام صادقیان به خبر ورزشی اعلام کرده که همین حالا از اروپا پیشنهاد دارد! این جمله بامزه، یکی از تیترهای امروزِ خبرورزشی نیز بوده و به همین جهت، در برنامه شب گذشته نود مرور شده است. بهترین واکنش به این ادعا، بدون تردید همانی ست که عادل فردوسی پور دیشب با لحنی کنایه آمیز بروزش داد. فقط یک کلمه: «واقعا؟؟». یک پرسش، دو علامت سوال و چندین علامتِ تعجب!

     
آی اسپورت
2015-04-21 11:28:49
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر