فهرست
پرسپولیس دومین تیم برتر آسیا؛ جشن صعود، فردا در دوحه؟
پرسپولیس دومین تیم برتر آسیا؛ جشن صعود، فردا در دوحه؟

پرسپولیس دومین تیم برتر آسیا؛ جشن صعود، فردا در دوحه؟

آی اسپورت – بردن لخویا در قطر کار ساده‌ای نیست اما پرسپولیسی‌ها آنقدر انگیزه دارند که بتوانند به کسب یک پیروزی رویایی در دوحه امیدوار باشند.

پرسپولیس تنها تیم منطقه غرب آسیاست که از 4 بازی مرحله گروهی 9 امتیاز بدست آورده است. بعد از پرسپولیس، الاهلی عربستان تیم هم‌گروه تراکتورسازی با 8 امتیاز در رده بعدی قرار دارد.

در بین تیم‌های شرق آسیا هم فقط یک تیم بیشتر از پرسپولیس امتیاز گرفته است. بیجینگ گوان چین توانسته از 4 بازی دور گروهی، 10 امتیاز کسب کند و بهترین تیم فعلی لیگ قهرمانان باشد. گوانژو دیگر تیم چینی با مربیگری کاناوارو و ستاره‌هایی مثل آلان کاروالیو، الکسون و ریکاردو گولرت مثل پرسپولیس 9 امتیازی است و در صدرجدول گروهش قرار گرفته است.

سرخپوشان که در لیگ برتر ایران بر خلاف لیگ قهرمانان آسیا برای سقوط نکردن تلاش می‌کنند، فردا در پنجمین بازی مرحله گروهی در دوحه مهمان لخویا هستند. لخویایی که چند روز قبل، قهرمان لیگ ستارگان قطر شد و رکورد امتیازات این لیگ را شکست.

در صورت شکست پرسپولیس مقابل لخویا، این تیم به رده دوم گروه سقوط می‌کند اما در صورت پیروزی، سرخپوشان نه تنها صعود، بلکه صدرنشینی‌شان در گروه A لیگ قهرمانان را یک هفته زودتر قطعی خواهند کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-21 12:22:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر