فهرست
تمایل انصاری فرد به لژیونر ماندن؛ کریم پرسپولیسی نمی شود
تمایل انصاری فرد به لژیونر ماندن؛ کریم پرسپولیسی نمی شود

تمایل انصاری فرد به لژیونر ماندن؛ کریم پرسپولیسی نمی شود

آی اسپورت- برای آقای گل فوتبال ایران؛ به ثمر رساندن گل در دسته دوم فوتبال اسپانیا تبدیل به سخت ترین کار ممکن شده است. کریم انصاری فرد که ایران را در اوج روزهای گلزنی ترک کرده بود، در اسپانیا فاصله زیادی با یک مهاجم تمام کننده و چارچوب شناس پیدا کرده است. او این هفته ها فرصت زیادی نیز برای بازی در تیم به دست نمی آورد. چرا که در یکی از آخرین تجربه های حضور در زمین برای دقایق طولانی، موقعیت های ایده آلی را از دست داده است.

بازگشت چند روزه کریم انصاری فرد به ایران، شائبه هایی را در مورد انتقال او به پرسپولیس برای فصل آینده ایجاد کرده بودند. در روزهایی که نام های مختلفی به عنوان مهره های مدنظر هدایتی برای پرسپولیس لیگ پانزدهم مطرح می شدند، کریم نیز یکی از بازیکنانی بود که به نظر می رسید به پرسپولیس بازخواهد گشت. خود این بازیکن اما همه این شایعه ها را رد کرده است. او معتقد است صرفا برای سروسامان دادن به کارهای اقامت اش به ایران بازگشته و همه فکر و ذکرش را صرفا معطوف باشگاه اوساسونا کرده است. انصاری فرد به گفته خودش می خواهد در پرسپولیس بماند و فعلا به جبران مقطع نسبتا ناکام در لباس پرسپولیس تهران نمی اندیشد. 

به نظر می رسد کریم، تمایل زیادی برای ماندگار شدن در فوتبال اسپانیا دارد اما این وسط، شاید یک مانع جدی نیز برای ادامه همکاری او با باشگاه اوساسونا وجود داشته باشد. اینکه صبر مدیران و هواداران باشگاه لبریز شود و آن ها دیگر قصد حفظ مهاجم گلنزن ایرانی را نداشته باشند.

     
آی اسپورت
2015-04-21 12:48:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر