فهرست
چهره روز: بازگشت آقای «گاف»
چهره روز: بازگشت آقای «گاف»

چهره روز: بازگشت آقای «گاف»

آی‌اسپرت- روز قبل جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال برگزار شد. در این جلسه مقداد نجف‌نژاد جایگزین صاحب‌پناه به عنوان رئیس هیت مدیره معرفی شد. نماینده مجلسی که مدتی مدیرعاملی باشگاه استقلال تهران را برعهده داشت و پس از حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل دیر فرستادن اسامی بازیکنان به کنفدراسیون فوتبال آسیا استعفا داد.

حاجی نجف‌نژاد نماینده دوره‌های پنجم، ششم، هشتم و نهم مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی بود. از دلایل عمده بازگشت او به فوتبال، حمایت از وزیر ورزش اعلام شده است. محمود گودرزی پس از مخالفت‌های علنی با سرمربی تیم ملی، در مجلس مورد مواخذه قرار گرفته بود. حالا با آوردن رئیس فراکسیون ورزشی مجلس به استقلال قصد دارد اتمسفر مجلس را به نفع خود کند.

البته این نماینده مجلس پیشنیه خوبی ندارد و سال قبل هم به دلیل زمین‌خواری در دادگاه محکوم شد. نجف‌نژاد به دلیل فروش زمینی ۸ هکتاری در بلوار ساحلی بابلسر که از بنیاد مستضعفان و جانبازان برای ایجاد کتابخانه، زمین بازی و پارک دریافت شده بود به اشخاص ثالث محکوم شده است. او  بخش عمده‌ای از آن زمین را به بانک ثامن می‌فروشد که در حال حاضر برجی ۲۳ طبقه در آن ساخته شده است.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا ایشان در وظیفه اصلی‌اش که آوردن اسپانسر به استقلال است موفق می‌شود یا باز هم با یک گافی دیگر استعفا می‌دهد و خداحافظ! مردی که این روزها یک پایش در مجلس است و پای دیگرش در بابلسر؛ حالا باید به باشگاه استقلال هم سرک بکشد!


     
آی اسپورت
2015-04-21 13:15:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر