فهرست
گزارش ویژه: محبوب‌ترین بازیکن دو دهه گذشته کیست؟
گزارش ویژه: محبوب‌ترین بازیکن دو دهه گذشته کیست؟

گزارش ویژه: محبوب‌ترین بازیکن دو دهه گذشته کیست؟

آی‌اسپورت- چهارم اسفند سال قبل بود که اولین نظرسنجی مربوط به محبوب‌ترین بازیکن دو دهه اخیر فوتبال ایران در برنامه نود از بینندگان مورد سوال قرار گرفت. در آن برنامه سوال نظرسنجی به پرسپولیسی‌های دو دهه اخیر مرتبط بود. که علی کریمی با 28% آرا بالاتر از نفراتی چون دایی، عابدزاده، باقری و مهدوی‌کیا در صدر قرار گرفت. 450هزار بیننده، علی کریمی بازیکن محبوب‌شان بوده است.  

پس از آن، این نظرسنجی میان آبی‌های پاییتخت به اشتراک گذاشته شد. مطابق انتظار هفت اسطوره‌ای استقلال نفر اول این پرسش بود. فرهاد مجیدی با 58% آرا، 920 هزار پیامک را روانه نود کرد. هر چند میزان رای فرهاد دو برابر کریمی بود اما باید این را در نظر گرفت که مجیدی با نفراتی چون زرینچه، رحمتی، برهانی، منصوریان و جباری مورد مقایسه قرار گرفته که برای صدرنشینی کاری به مراتب ساده‌تری را در پیش داشت.

شب قبل هم خداداد عزیزی با 47% از میان نکونام، دژآگه، گوچی، هاشمیان و نویدکیا با اختلاف زیاد نفر اول شد. آمار پیامکی عزیزی به مجیدی نرسید اما با بیش از 750هزارنفر رای، آماری از خود برجای گذاشت که شاید خودش هم انتظارش را نداشت.

باید چند روزی منتظر بمانیم تا محبوب‌ترین فوتبالیست دو دهه اخیر را میان این سه نفر انتخاب کنیم. علی آقا کریمی؟ هفت اسطوره‌ای؟ حماسه‌ساز ملبورن؟

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-21 14:58:14
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۴۱
محبوبترین بازیکن خاور میانه کریمی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر