فهرست
اتفاق روز: سپاهان باثبات ترین مدافع اش را از دست داد
اتفاق روز: سپاهان باثبات ترین مدافع اش را از دست داد

اتفاق روز: سپاهان باثبات ترین مدافع اش را از دست داد

آی اسپورت- شکایت مدیربرنامه های عبدالله کرمی از این بازیکن، دردسر تازه ای را برای باشگاه سپاهان رقم زده است. مدافع سابق شاهین بوشهر و فولاد خوزستان، به واسطه این شکایت فعلا از حضور در رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران محروم شده است. عبدالله مدتی قبل به پرداخت حق کارگزار به مدیربرنامه هایش محکوم شده بود اما عدم پرداخت این مبلغ، موجب شده او در حساس ترین مقطع فصل فعلا با حکم محرومیت مواجه باشد.

محرومیت کرمی، دغدغه ای جدی برای سپاهانی ها خواهد بود. او به عنوان باثبات ترین بازیکن خط دفاعی سپاهان، در 24 بازی از 26 بازی این تیم در لیگ برتر حضور پیدا کرده است و با انجام 2160 دقیقه بازی، یکی از پرکارترین بازیکنان لیگ چهاردهم به شمار می رود. در قلب خط دفاعی سپاهان، هادی عقیلی 1900 دقیقه و محمدعلی احمدی 1065 دقیقه برای این تیم بازی کرده اند و این، اهمیت کرمی برای طلایی پوشان در 4 هفته پایانی لیگ را به وضوح نشان می دهد.

به نظر می رسد مشکل کرمی و مدیربرنامه هایش، خیلی زود با ورود باشگاه سپاهان به ماجرا قابل حل باشد. آن ها با 4 پیروزی در 4 مسابقه نسبتا ساده پیش رو، شانس زیادی برای قهرمانی لیگ برتر دارند و نمی خواهند با ریسک از دست دادن کرمی، این شانس را کاهش بدهند.

     
آی اسپورت
2015-04-21 14:48:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر