فهرست
عربستان از شکست خانگی برابر عراق گریخت
عربستان از شکست خانگی برابر عراق گریخت

عربستان از شکست خانگی برابر عراق گریخت

آی اسپورت - سومین مسابقه رده بندی تورنمنت چهارجانبه عربستان که با حضور تیم‌های ملی آرژانتین، برزیل، عربستان و عراق برگزار می‌شود، دیشب انجام گرفت و در پایان شاگردان خوان آنتونیو پیزی و سرکو کاتانچ با تساوی یک بر یک به کارشان پایان دادند.

ملی پوشان عربستان که سه شب قبل در نخستین مسابقه خود در این رقابت‌ها با ۲ گل برابر ستاره‌های سلسائو شکست خورده بودند، از ساعت ۲۱:۳۰ دیشب در دومین و آخرین دیدارش در سوپر کلاسیکو در ورزشگاه ملک سعود به مصاف عراقی رفتند که در بازی اول با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب آرژانتین شده بود.

با وجود اینکه سعودی‌ها در بازی امشب مالکیت توپ بیشتری در اختیار داشتند، اما عراقی‌ها حملات بیشتری انجام می‌دادند و در دقیقه ۷۱ موفق شدند با شوت پای چپ مهند علی، بازیکنی که از ابتدای نیمه دوم به زمین آمده بود، دروازه عربستان را باز کنند.

در حالی که بازی با پیروزی یک بر صفر ملی پوشان عراق رو به پایان بود، عبدالعزیز البیشی که او هم به‌عنوان بازیکن تعویضی از دقیقه ۵۶ به میدان آمد توانست در چهارمین دقیقه وقت‌های تلف شده با شوت محکم زمینی گلزنی کند و موجب تساوی یک بر یک عربستان و عراق در این مسابقه شود.

در آخرین مسابقه سوپر کلاسیکو عربستان که به نوعی فینال این بازی‌ها نیز محسوب خواهد شد، تیم‌های ملی برزیل و آرژانتین از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در استادیوم ملک عبدالله جده مقابل هم قرار می‌گیرند.

     
آی اسپورت
2018-10-16 08:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر