فهرست
دردسر ریباند برای بیرانوند/ معضل روانی!
دردسر ریباند برای بیرانوند/ معضل روانی!

دردسر ریباند برای بیرانوند/ معضل روانی!

آی‌اسپورت- در سه گل از چهار گل آخری که علیرضا بیرانوند خورده است، دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس اشتباه کرده. بیرانوند با پرسپولیس دو گل از الاهلی عربستان خورد و با تیم ملی هم دو گل از سوریه. جز گل دومی که الاهلی به پرسپولیس زد، بیرانوند روی سه گل دیگر دچار اشتباه شد.

گل دقایق ابتدایی الاهلی که برنامه پرسپولیس را در بازی با تیم عربستانی به هم ریخت، روی ریباند زده شد. علیرضا بیرانوند توپی را که بازیکن الاهلی از گوشه محوطه جریمه شوت زده بود به سمت عمق برگشت داد تا عمر السوما دروازه خالی او را باز کند. برگشت دادن توپ به کناره‌ها به جای عمق، از ابتدایی‌ترین اصولی‌ است که دروازه‌بان‌ها رعایت می‌کنند تا فرصت ریباند را از مهاجمان حریف بگیرند.

گل الاهلی به پرسپولیس
۰۰:۰۰

گل اول سوریه به تیم ملی هم روی همین اشتباه بیرانوند زده شد. گلی که آن‌ها هم در دقیقه 12 زده شد و دلیل اصلی فشاری بود که تیم ملی در این بازی تحمل کرد. در این گل هم بیرانوند شوت عمر السوما روی ضربه شروع مجدد را به سمت عمق برگشت داد و مهاجم سوری در ریباند دروازه او را باز کرد.

گل سوریه به تیم ملی 2
۰۰:۰۰

بیرانوند سه‌شنبه برای سومین بار در یک ماه گذشته مقابل عمر السومه قرار خواهد گرفت. بازیکنی که دو گل در هر دو بازی به بیرانوند زده و مجموع گل‌هایش به او به عدد 4 رسیده.

انگار بیرانوند هم به کار روانی احتیاج دارد که اعتماد به نفس را به او در مقابل بازیکن سوری برگرداند و هم باید روی برگشت توپ‌هایش کار کند که دوباره دفاع‌های تیم‌اش غافلگیر نشوند و دروازه‌اش مقابل مهاجمان حریف خالی نماند. بازی با الاهلی برای پرسپولیس اهمیت زیادی دارد و یک برگشت توپ اشتباه دیگر می‌تواند نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را از پرسپولیس بگیرد.

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2017-09-10 16:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
عمر السوما
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۴۰
عجب دروازه بان باهوشی لایی خورشم که ملسه دلم براش تنگ شده :))))
امير
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۱۳
براي خيري دلت تنگ نشده ؟؟؟؟؟؟؟
عمر السوما
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۱۶
علیرضا جون دلم برات تنگ شده. چرا این سهشنبه لعنتی نمیرسه.
۶
عمو عموری
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۲۵
حالا این که خوبه. تو قطب شمال یه پدیده ای وجود داره که ریباند و میباندو اینا واسش شوخیه. کل یوم اغوشش بازه تا وقتی شیش تا تکمیل شه. ریباند، لایی، شوت راه دور، شوت از محوطه، تک به تک، پنالتی. همه جوره در خدمته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر