فهرست
سفیر ایران در کرواسی:  ۴ بار با برانکو حرف زدم
سفیر ایران در کرواسی: ۴ بار با برانکو حرف زدم

سفیر ایران در کرواسی: ۴ بار با برانکو حرف زدم

آی اسپورت - مسئولان باشگاه پرسپولیس برای بازگرداندن برانکو ایوانکوویچ به ایران حتی از سفیر ایران در کرواسی هم کمک گرفته‌اند. محمدرضا صادق سفیر ایران در کرواسی درباره اینکه به عنوان سفیر ایران در کرواسی آیا در این مدت با برانکو در ارتباط بوده است، گفت: «مسئولان باشگاه پرسپولیس و وزارت ورزش از بنده درخواست کردند که با برانکو صحبت و او را برای بازگشت به ایران متقاعد کنم. به همین دلیل در این مدت با این مربی ۴ بار گفتگو کرده و درخواست باشگاه را به ایشان منتقل کردم. برانکو شخصیت محترمی است و احترام ویژه‌ای برای ایران و مردم کشورمان قائل است، اما در این مذاکرات به من گفت که به دلایل شخصی ترجیح می‌دهد از پرسپولیس جدا شود. او ۳-۲ بار به من گفت که سال‌های حضورش در پرسپولیس جزو بهترین سال‌های زندگی شخصی و حرفه‌ای‌اش بوده است. برانکو در ۴ دور گفت‌وگویی که داشتیم گفت که یک مربی حرفه‌ای است و ترجیح می‌دهد در این مقطع با دوستانش در ایران و هواداران پرسپولیس خداحافظی کند. او از حمایت‌های بخش‌های مختلف در ایران تشکر و قدردانی کرد.»

صادق درباره اینکه برانکو در این مذاکرات حرفی از مسائل مالی به میان آورده و این موضوع را دلیل جدایی‌اش اعلام کرده یا نه، گفت: «مسئولان باشگاه پرسپولیس به من گفتند که طلب و حتی پیش پرداخت فصل آینده برانکو آماده است و من هم این مطلب را به این مربی انتقال دادم. برانکو، اما در این مذاکرات حرفی از پول به میان نیاورد و نگران مسائل مالی نبود. او اطمینان داشت که مشکلی از این بابت به وجود نمی‌آید.»

سفیر ایران در کرواسی درباره اینکه پس از پیوستن برانکو به الاهلی، مطالبات او از سوی باشگاه پرسپولیس پرداخت نشده و سرمربی پیشین سرخپوشان هم تهدید به شکایت به فیفا کرده، گفت: «برانکو چیز در این باره به من نگفت و گلایه‌ای هم از بابت مسائل مالی نکرد. به او گفتم پولش آماده است و می‌تواند تحویل بگیرد، اما او حرفی در این باره به من نزد. برانکو شخصیت محترم و مورد احترام همه ما است و باید از او قدردانی کرد که با کمک استعداد‌ها و توانایی بازیکنان ایرانی توانست موفقیت‌های بزرگی را کسب کند.»

 

تسنیم

۲ ۱۱  
آی اسپورت
2019-06-21 12:43:00
نظر دهید

۱۱ نظر
Saeed
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۰۳
ببین کار ما به کجا کشیده بعدا میگن به ما نگین حکومتی شما زالویه حکومتی تشریف داری حیفه به شما شیافی بگن باید گفت زالویه بواسیر حکومتی
Asqar
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۱۴
ماشاالله فوتبال ، جام را مثل همیشه به لنگی ها بدید
.
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۳۱
اصلا هم تیم حکومتی نیستنا
بهرام
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۴۰
تیم حکومتی
امید
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۴۷
اسکولا، سفیر مسئول برقراری ارتباط و رفع مشکلات ایرانیان در خارج از کشور است. مگه استراماچونی با سفیر ایتالیا معارفه نشد ابله ها!!؟
مکتب لنگیسم
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۰۳
واقعا این سطح از حماقت باور نکردنیه
آخه کصخل وزرات ورزش کجای دنیا به سفیر دستور میده با مربی تیم فوتبال مذاکره کنه؟؟
انقد احمقی فک میکنی یه چیز عادیه؟؟؟ وزرات ورزش کدوم کشور به یه تیم خصوصی فشار میاره تا رضایت نامه سرمربی تیمشو بده تا بره یه تیم دیگه
دیگه خودتو به خریت زدنم یه حدی داره
سفیر ایتالیا اومده استقبال نه مذاکره بفهم نفهم
سیامک
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۵۵
خوب گذاشت درتون ، نه؟
....
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۰۱
اول به اون امید بیشعور بگم ابله خودتی اون کسی که تخمتو زادو و ولد کرده الان مملکت ما همه چی گل و بلبل تمام کار و بار این مملکت شده برانگو کم مونده برن رضا شاه و بفرستن واسه پادر میونی
شاهین کیا
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۱۱
اصلا پرسپولیس حکومتی نیست!
.
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۵۹
.
۱
امید
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۵۹
طبیعی است ۴تا اسکول بهانه حکومتی بودن پیدا کنند در حالی که تمامی تیمها برای برقراری ارتباط با مربی خارجی ممکنه سراغ سفیر کشور اون مربی بروند. اسکول اسکوله کاریش نمیشه کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر