فهرست
فداکاری روز؛ مقصر اشتباهات فروزان منم!
فداکاری روز؛ مقصر اشتباهات فروزان منم!

فداکاری روز؛ مقصر اشتباهات فروزان منم!

آی اسپورت - محمد تقوی خود را مقصر اشتباهات عجیب محسن فروزان در دیدار مقابل سپیدرودرشت می‌داند. او در تازه‌ترین پست اینستاگرامی خود، توضیحاتی در این مورد ارائه داد و به نوعی، اعتراف کرد بخشی از این اشتباهات، به خاطر تفکرات زمان مربیگری خودش در این تیم است.

تقوی نوشت: «سعی می‌کنم در موضوعاتی که تاثیرگذار نیستم اظهارنظر نکنم. پس از استعفایم از باشگاه تراکتورسازی که دلایلی کاملا حرفه‌ای داشت همچنان خبرهای مربوط به این باشگاه را دنبال می‌کنم. تراکتورسازی بخشی مهم از تاریخ فوتبالم است که نمی‌توانم آن را نادیده بگیرم. هر بازیکنی در هر شرایطی ممکن است اشتباه کند، اما وظیفه دیگر اعضای باشگاه حمایت از این بازیکن است تا دیگر بازیکنان متوجه شوند در صورت اشتباه باشگاه تمام و کمال پشتیبان آنان است.»

او همچنین ادامه داد: «فروزان یکی از معدود دروازه‌بانانی است که در بازی با توپ مهارت دارد و در تمامی مدتی که با او کار می‌کردم به او اجازه می‌دادم که تحت هر شرایطی تنها پاس دهد و اگر اشتباهی نیز رخ داد تمامی مسئولیت آن را قبول می‌کردم. فروزان کاری را کرد که من در آن زمان از او می‌خواستم و اگر اشتباهی هم کرد به دلیل تفکری بود که من می‌خواستم در تراکتورسازی آن را نهادینه کنم. بازیسازی از خط دفاعی اصل اول مربیگری‌ام بود و در این شرایط فروزان مقصر نیست. تغییرات مربیان، بازیکن را سردرگم می‌کند و فروزان تنها کاری را کرد که من از او می‌خواستم. اگر مربی حال حاضر تراکتورسازی چنین تفکری ندارد باید هرچه زودتر آن را به بازیکنانش انتقال می‌داد. فروزان و هر بازیکنی اشتباه می‌کند، اما باید شجاعت داشته باشیم و بازیکن را فدای اشتباهات خود نکنیم. به امید موفقیت تراکتورسازی که بدون تردید دوران بسیار پرباری را در این تیم سپری کردم.»

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2019-04-13 12:46:00
نظر دهید

۴ نظر
.
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۱۳
ممد جون نظرت درباره پرواز اختصاصی کیسه ها چیه؟
تراکتور_استرالیا
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۳۲
پتروس جان ممنون بابت کامنتتون. چندتا بحث:
تعریفتون از اشتباه چیه که ادا اطوارهای این هرزه رو اشتباه تلقی می کنید؟ بازیکنی چقدر کند ذهن و ابله میتونه باشه که بعد چهارماه نمی دونه مربیش چی میخواد ازش و هنوز با افکار مربی شش سال پیشش زنی می کنه؟ اگه اونقد که برا اینستا وقت میذاره برا فوتبالش وقت گذاشته بود مطمئنا ریتم مربیش دستش اومده بود. بازیکن وقتی تمرکز نداره چقدر باید بی شعور و خودخواه و پست باشه که نگه به بالاسریش؟ چرا بازیکنی که ادعاش از اشمایکل و بوفون بیشتره ولی اصول دفع توپ رو بلد نیست؟ و چرا باید دروازه بان اول تیم مدعی جام باشه؟
الان ما نمیخواییم اعدامش کنیم فقط میخواییم تو سرنوشت تیم رل بازی نکنه. همین
حسین اهوازی
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۵۲
بدبخت بعد هفت بازی یه اشتباه کرد ببین این جماعت چه بر سرش آوردن
.
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۰۸
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر