فهرست
تعداد بردهای جوکوویچ در گرند اسلم/  دو،سه،چهار
تعداد بردهای جوکوویچ در گرند اسلم/ دو،سه،چهار

تعداد بردهای جوکوویچ در گرند اسلم/ دو،سه،چهار

آی‌اسپورت-نواک جوکوویچ، تنیسور شماره ۴ جهان توانست تعداد بردهای خود را در مسابقات گرند اسلم تنیس به ۲۳۴ عدد برساند. با این رکورد نام او به عنوان دومین فردی که بیشترین برد را در گرند اسلم دارد، ثبت می‌شود. جوکوویچ مدت‌ها است که در گرند اسلم قهرمان نشده و تعداد قهرمانی‌های او از ۱۲ گرند اسلم بالاتر نرفته است. با این حال تعداد بردهای او در مسابقات گرند اسلم در حال‌ افزایش است و او کم کم به رکورد جیمی کونور که ۲۷۹ برد در مسابقات گرند اسلم است نزدیک می‌شود. جوکوویچ روز گذشته در اولین بازی خود در مسابقات ویمبلدون مقابل مارتین کلیژان با نتیجه‌ ۲ بر صفر به پیروزی رسید.

تنها هشت مرد در جهان توانسته‌اند بیش از ۲۰۰ برد در مسابقات گرند اسلم داشته باشند. اندی ماری، تنیسور شماره یک جهان تاکنون ۱۸۵ برد داشته و ممکن است به زودی نهمین نفر باشد. جوکوویچ ۳۰ ساله در حال‌ حاضر ۳۱ بار به کمیته‌ نهایی مسابقات بزرگ رسیده است و در این رکورد با جیمی کونور برابر است.

  ۲  
آی اسپورت
2017-07-05 15:39:00
نظر دهید

۲ نظر
الف واو
چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۸
اطلاعات در مورد مقایسه تعداد پیروزهای نواک جوکوویچ و جیمی کانرز اشتباه ذکر شده ... با پیروزی جوکووچ او با 234 پیروزی در گرنداسلم جیمی کانرز رو با 233 پیروری پشت سر گذاشت .. بیشترین پیروزی هم تا به امروز و با احتساب پیروزی فدرر برابر دولگوپولوف راجر فدرر هست با 315 پیروزی در کلیه مسابقات گرنداسلم ... با تشکر
۱ ۱
وحید
پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶، ۰۹:۲۹
دقیقا....
فدرر 315
جوکوویچ 234
کانرز 233
آغاسی 224
لندل 222
نادال 218
سمپراس 203
ماری 186
چون ویمبلدون در حال برگزاریست، این اعداد ممکنه هرروز تغییر کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر