فهرست
دشتی با دو بازیکن گل گهر معاوضه شد
دشتی با دو بازیکن گل گهر معاوضه شد

دشتی با دو بازیکن گل گهر معاوضه شد

آی اسپورت - خبر پیوستن علی دشتی به گل‌گهر با عکس این بازیکن به همراه پیراهن تیم سیرجانی در حالی منتشر شد که هنوز این انتقال صورت نگرفته است.

بر اساس توافق دو سرمربی تیم‌های گل‌گهر و ذوب‌آهن و به تبع آن دو باشگاه سیرجانی و اصفهانی، قرار بر این است که علی دشتی در نقل و انتقالات زمستانی به گل‌گهر برود و از این سو پیمان رنجبری و رضا محمودآبادی پیراهن ذوب‌آهن را بر تن کنند. در این خصوص مذاکرات دو باشگاه به خوبی پیش رفته اما هنوز دو طرف به توافق نهایی نرسیده‌اند.

با پیگیری‌ها مشخص شد که بازیکنان باید از باشگاه‌های خودشان تسویه حساب و رضایتنامه بگیرند اما هنوز این اتفاق در مورد آن‌ها رخ نداده و به همین خاطر هنوز توافق نهایی در مورد این انتقال صورت نگرفته است.

به هرترتیب ممکن است توافقات نهایی تا روز یکشنبه حاصل شود اما چیزی که فعلا قطعی است؛ عدم نهایی شدن مذاکره دو باشگاه و معاوضه بازیکنان دو تیم با هم است.

عکس علی دشتی با پیراهن گل‌گهر نیز عکسی است که از قبل تهیه شده بود تا هنگام نهایی شدن توافقات به همراه خبر انتقال منتشر شود اما یک ناهماهنگی باعث شد عکس دشتی با پیراهن گل‌گهر پخش و قبل از نهایی شدن مذاکره خبر توافق او با باشگاه سیرجانی حاضر در لیگ برتر منتشر شود.

با این حال کانال تیم گل‌گهر دوباره با انتشار عکس دشتی از پیوستن قطعی این بازیکن به مدت یک سال و نیم به تیم سیرجانی خبر داد. به این ترتیب باشگاه ذوب‌آهن نیز در ازای صدور رضایتنامه دشتی، پیمان رنجبری و رضا محمودآبادی را از گل‌گهر به خدمت گرفت.

 

فارس 

     
آی اسپورت
2021-02-26 22:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر