فهرست
سنگ تمام منصوریان برای سیدجلال؛ تفاوت!
سنگ تمام منصوریان برای سیدجلال؛ تفاوت!

سنگ تمام منصوریان برای سیدجلال؛ تفاوت!

آی اسپورت - علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از بازی برابر پرسپولیس که با شکست سنگین سه بر صفر تیمش همراه بود درباره تفاوت دو تیم گفت: «اگر تفاوت تیم‌ها را بخواهم بگویم، شاید سیدجلال حسینی بود.» منصوریان در زمانی که هدایت تیم نفت تهران را به عهده داشت و در لیگ پانزدهم سیدجلال را به این تیم برده و یک فصل را با او کار کرده بود: «جالب است که سید(جلال حسینی) زمانی هم که در نفت با ما بود، اینطور بازی نمی‌کرد. او بالاتر از سطح بازی، بازی کرد. سید جلال امروز تمام تجربه‌اش را برای پرسپولیس خرج کرد و خیلی  خوب بود.»

این تمجیدهای منصوریان در حالی بیان می شود که مربی محبوبش کارلوس کی روش در آستانه جام جهانی 2018 سیدجلال حسینی را از ترکیب تیم ملی کنار گذاشت. منصوریان در این ارتباط گفت: «تفاوت کلاس سیدجلال در بازی امروز با سایر بازیکنان کاملاً مشهود بود و فقط باید افسوس بخوریم که چرا بازیکنی مانند سیدجلال در جام ملت‌ها نبود. باید بارها افسوس این را بخوریم.» منصوریان در ادامه مصاحبه‌اش و در حالی که تیمش در این بازی حساس خانگی شکست خورده بود بازهم به کاپیتان پرسپولیس اشاره کرده و گفت: «تفاوت کلاس ما با پرسپولیس سیدجلال حسینی بود که خیلی خوب کار کرد.»

این دو همیشه رابطه خوبی باهم داشته‌اند و حتی وقتی در لیگ شانزدهم سیدجلال حسینی قصد بازگشت به پرسپولیس را داشت منصوریان که سرمربی استقلال شده بود او را تا آستانه پوشیدن پیراهن آبی پیش برد هرچند در نهایت حسینی به رقیب سنتی پیوست: «رابطه خوبی با سید دارم.»

۱۶ ۱  
آی اسپورت
2019-12-05 22:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد نوبری
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۰۷
وقتی توله سگ کیرتوش اعتراف می کنه حرفی نمی مونه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر