فهرست
زنگ خطر برای عالیشاه: سفر بی‌بازگشت
زنگ خطر برای عالیشاه: سفر بی‌بازگشت

زنگ خطر برای عالیشاه: سفر بی‌بازگشت

آی اسپورت – انصراف از دانشگاه و رفتن به رقیب مستقیم قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل دوم، حاشیه‌های زیادی برای امید عالیشاه داشت. بازیکنی که اول فصل می‌خواست کاپیتان اول پرسپولیس باشد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد اما حالا باید برای جلوگیری از قهرمانی سرخپوشان بجنگد.

عالیشاه امیدوار است بعد از بازگشت و رفتن سیدجلال، کاپیتان اول پرسپولیس باشد اما شاید سفر او به تبریز، بدون بازگشت شود. پرسپولیس نیم فصل دوم، مجبور است جانشین مناسبی برای عالیشاه جذب کند و در صورتی که جانشین او از خودش بزرگتر باشد، راه برای بازگشتش پس از پایان خدمت سربازی بسته خواهد شد.

در نبود عالیشاه، وحید امیری و فرشاد احمدزاده در پست هافبک چپ بازی کردند و پرسپولیس قصد دارد نیم فصل دوم یک نفر از بین سروش رفیعی و مهدی زهیوی را برای این پست بخرد. دو بازیکنی که هر دوشان این فصل وضعیتی بهتر از عالیشاه داشتند و در صورت پیوستن به پرسپولیس، می‌توانند جای او را برای همیشه پر کنند. سن هیچکدام از آن‌ها هم طوری نیست که پس از قرارداد با پرسپولیس، احتمال لژیونر شدن‌شان در سال‌های آینده وجود داشته باشد.

رفتن عالیشاه در مقطع فعلی، تصمیم خودش بود اما شاید برای بازگشت حتی در صورت داشتن قرارداد، خودش تصمیم گیرنده نباشد. بازیکنی که در مهمترین مقطع فصل اردوی تیم خودی را به مقصد حریف ترک کرد و بر خلاف نوراللهی، موقع رفتن کسی برای او دست تکان نداد.

۹ ۳  
آی اسپورت
2016-12-25 14:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
موراتا
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۰
گل گفتید
۴
محمد محقق
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۲۳
BIG like !!!!!
۲
P71
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۲۸
یه کم بی انصافیه در مورد عالیشاه اینجوری نظر داد... بالاخره اون کاپیتان تیم بوده و هست . تمدید قرارداد اول فصلشم گواه تعهدش به باشگاه و هوادارس
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر