فهرست
روایت جدید از قلیان‌گیت؛ فقط سوغاتی بود!
روایت جدید از قلیان‌گیت؛ فقط سوغاتی بود!

روایت جدید از قلیان‌گیت؛ فقط سوغاتی بود!

آی اسپورت - یکی از مهمترین نکات آخرین مصاحبه مفصل احمد سعادتمند در مقام مدیرعامل استقلال، افشاگری او درباره قلیان کشی برخی از بازیکنان تیمش بود. اتفاقی که سر و صدای زیادی در رسانه‌ها و همچنین فضای مجازی ایجاد کرد و کار به جایی رسید که این افشاگری به عنوان یکی از دلایل هیات مدیره استقلال برای برکناری سعادتمند مورد استفاده قرار گرفت.

اما ماجرای قلیان کشیدن بازیکن استقلال در قطر چه بوده است؟ همانطور که چند روز قبل در گزارش خبرگزاری فوتبالی نوشته شده بود، با توجه به سخت‌گیری قطری‌ها در اجرای پروتکل‌های بهداشتی، خیلی بعید است که بازیکنی توانسته باشد با خودش قلیان به داخل هتل ببرد و با توجه به چند برابر شدن نیروهای هتلها و پیشگیری از کرونا همه موارد به دقت چک می شد و کسی نمی توانست به این راحتی ها سمت دود و دم و قلیان برود.

داستان از این قرار است که استقلالی‌ها در فرودگاه دوحه و در مسیر بازگشت به تهران، تحت تاثیر ماجرای قلیان قرار گرفتند. گویا یک یا چند بازیکن قصد داشتند با خودشان قلیان به داخل هواپیما بیاورند که این اتفاق از چشم مسئولان تیم دور نمی‌‍ماند و زمینه‌ساز جنجال و درگیری در فرودگاه دوحه می‌شود.

نکته مهم اینکه، بازیکن یا بازیکنانی که قلیان داشتند، مدعی شده‌اند اینکه آنها قلیان خریده‌اند نباید باعث شود که به آنها برچسب بازیکنان قلیانی زده شود بلکه ممکن است قلیان عربی را به عنوان سوغاتی برای آشنایشان و یا حتی یک وسیله تزئینی گرفته باشند و اینکه گفته شود بازیکن یا بازیکنان استقلال، قلیانی بوده‌اند، ادعای درستی نیست. در واقع اگر قلیان کشیده بودند از همان هتل، قلیان و دیگر وسایل جانبی اش را داخل چمدانهایشان می گذاشتند اما چون سفارش خرید قلیان را به ایرانی های استقلالی مقیم دوحه اطلاع داده بودند، پس از حذف استقلال، ایرانی ها قلیانها را به فرودگاه می آورند. کادر پزشکی این موضوع را می بیند و با بازیکنانی که قلیان سفارش داده بودند جر و بحث می کنند که کار بالا می گیرد و پای پلیس دوحه وسط می آید.

بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که ماجرای قلیان تنها چیزی نبوده که باعث ناراحتی بازیکنان استقلال از سعادتمند شده است. شنیده‌های خبرنگار فوتبالی حاکی از آن است که بعد از باخت استقلال به پاختاکور و حذف این تیم از لیگ قهرمانان، برخی از نزدیکان مدیرعامل سابق باشگاه استقلال و دیگر همراهان رسمی استقلال شدیدا از شاگردان مجید نامجومطلق انتقاد کرده‌اند که همین موضوع باعث دلخوری آنها شده است و در هتل هم درگیریهایی ایجاد شده است.

در هر حال چیزی که فعلا باعث ناراحتی شدید بازیکنان استقلال از سعادتمند شده این است که آنها اصلا در قطر قلیان نکشیده بودند که متهم به استفاده از قلیان شده اند و یکی دو بازیکن فقط قلیان سنتی برای آوردن به ایران سفارش داده اند.

فوتبالی

۴ ۳  
آی اسپورت
2020-10-02 01:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹، ۲۲:۲۹
پشمام. 10 روز نشستید فکر کردید چجوری ماله بکشید اونوقت همچین شر و وری رو تحویل هواداراتون میدید؟ خخخخخ

آقای آی اسپورت عزیز؛ همه اهل فوتبال میدونن که سایت فوتبالی، سایت یا فن پیج هواداری استقلاله. فقط اسمش هست که جنبه عمومی داره. آیا گذاشتن خبر از یک سایت طرفداری باشگاهی در سایتی که ادعای بی طرفی داره قابل قبوله؟! اینجا نویسندگانی هستن که تعلقات رنگی مشخص دارن، اون قابل قبوله. ولی اینکه از یه فن پیج ، خبر یا مقاله یا هر چیز دیگه ای اینجا میذارید آدم رو به فکر فرو میبره که نکنه بده بستون هایی در کاره.
نکنید این کارو. اعتباری که از ما مخاطبین گرفتین رو خرج اعتبار دادن به کسانی که صلاحیت این اعتبار رو ندارن نکنید. این کارتون مثل اینه که بیاید از کانال رد آرمی مطلب بذارید و پایینشم بنویسید رد آرمی!
سوزش پوکر جگر سوزه
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۰۵
ناراحتی شدید بازیکنان استقلال از سعادتمند شده این است که آنها اصلا در قطر قلیان نکشیده بودند که متهم به استفاده از قلیان شده اند و یکی دو بازیکن فقط قلیان سنتی برای آوردن به ایران سفارش داده اند.چیا فوادی بیشرف فکر کرده پرسپولیسیا هم مثل کیسه کشا گاگولن که این اراجیف رو باور کنند.این همه بیشرفی و فقط از چیا فوادی برمیاد وبس
متخصص عاسیا
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹، ۱۴:۲۴
خوارومارتوووووو چیا قوادی دوزاری
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر