فهرست
برانکو در کنفرانس: لایق این موفقیت بودیم
برانکو در کنفرانس: لایق این موفقیت بودیم

برانکو در کنفرانس: لایق این موفقیت بودیم

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ سرمربی  پرسپولیس در نشست خبری خود بعد از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان از لیاقت بازیکنان تیمش برای رسیدن به این موفقیت و قهرمانی نیم‎فصل گفت.

لیاقت این موفقیت را داشتیم

ابتدا قهرمانی نیم‎فصل را تبریک می‎گویم. از بازی تیمم خیلی راضی و خوشحال هستم. ما قبل از بازی، این دیدار را سخت‌ترین بازی نیم‎فصل منهای داربی می‎دانستیم. ما یک بازی خوب به نمایش گذاشتیم و تاکتیک منظمی داشتیم. ما بردهای پیاپی‌مان را ادامه دادیم. همینطور از هواداران‎مان تشکر می‌کنم که در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند. مهم‎ترین مسئله این است که ما به دنبال فوتبال بازی کردن هستیم و فوتبال خوبی در نیم‎‌فصل به نمایش گذاشتیم. ما توانستیم از حریفان‌مان فاصله بگیریم. ما لیاقت تمام این موفقیت ها را داشتیم.

استقلال در نیم‎فصل دوم خود را پیدا می‌کند
استقلال تیم خوبی دارد و مربی بسیار باتجربه و باکیفیتی را در اختیار دارد. 100 درصد به بالای جدول می‌رسند البته کدام رده، پیش‎بینی‎اش سخت است. نتایج اخیرش نشان می‌دهد که جایگاه الانش حق این تیم نیست و باید بالاتر قرار بگیرد. سپاهان، استقلال، تراکتور و ذوب‎آهن می‌توانند در رده‎های بالای جدول قرار گیرند. این تیم‌ها در نیم‎فصل دوم خودشان را پیدا می‌کنند و نتایج خوبی می‌گیرند.

برای تمدید در حال مذاکره هستیم
من این را بارها گفتم. الان در مرحله توافق و مذاکره هستیم و وظایف فیمابین را بررسی می‌‎کنیم. مهم‎ترین مسئله این است که لذت می‌بریم و نتایج خوبی کسب می‌کنیم.

من و کی‎روش دیدگاه خاص خودمان را داریم
من الان نمی‎دانم باید چه نظری بدهم. هرکدام‏مان دیدگاه خاص خودمان را داریم. یک ماه فرصت وجود دارد تا بازیکنان به آمادگی لازم برای تقابل با اسپانیا و پرتغال برسند.

۱۴۳ ۵  
آی اسپورت
2017-12-11 18:53:00
نظر دهید

۵ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
پرسپولیس = حرفه ی ترین تیم فوتبال ایران بجز مسئله دولتی بودنش ک کلی ضرر میزنه ب باشگاه و ی عده هم ک از عوام سطح پایین هستند به تقلید از مراجع تقلیدشان میگویند که چ عرض کنم شعار میدهند حق بیتلمال را میریزن تو باشگاه پرسپولیس حرومشون باد .... اصلاً کاری نداریم ک اگه دست از سر پرسپولیس بردارند و بزارند خصوصی بشه چه سود های میلیاردی که نمیشود از قبل حرف ی گری در فوتبال روز دنیال برای یکی از پرطرفدارترین تیمهای جهان ، درآورد .... این برادران متدین ک از این ور با بی برنامگی و ریش سمت میگیرن و چون آقازاده اشون دوس داره حاجی ی مقطع تو راس تیم اول پایتخت باشه بخاطر اینکه بنده جان فدای مقام ولایت و چاپلوس و چفیه برگردن و ولایتمدار هستند هر شغلی را بخواهند بدست می آورند حالا جالب است این آقایان بعد از اینکه ادارات و محل کار قبلی خودشان را ب کلی جارو کرده و با کیفی پرپول ب خانه اش در کانادا فرستاده میاد پرسپولیس ک ی چند روزی متفاوت باشه میگه من ک همچی دارم بزارید ی چن روزم تو فوتبال ی شهرتی دست پا کنیم بعد میبینه اِه ا ِه اینجا هم میشه حاجی مختلص شد و میشه و اما بگذریم قرار بود با جزئیات کار نداشته باشیم و فقط بحثمون سر پول بیت امال باشه ک خرج یه ارگان ضد معنوی میشه ... آقایون گفتم ککار ندارم از قبل پرسپولیس میلیاردها برابر از این پولی ک دولت زحمت میکشه لابلای کمک ب عتبات و لبنان و سوریه و دخالت در یمن و.... و از همه مهمتر ترانسفر دلارهای نفتی ایران در حسابهای آقا زاده گان ساکن در کانادا،،،، حالا لابلای این پولا ی چندر قاز هم حق بیتلمال رو خرج ی باشگاه فوتبال میکنه ک اجر معنوی هم نداره ..... اما چطور همین عوام سطح پایین نمیخواند بفهمند که همین پرسپولیسی ک پول بیتلمال رو میخوره متعلق ب 35 میلیون هواداره یعنی با ی برد شادن و خدای ناکرده با ی باخت دنیاشون سیاه میشه ..... مگه این پول خرج هیجان مردم نمیشه مگه این پول خرج عشق ب ورزش در بین جوانان و مردم نمیشه پس در کل این خراب شده اگه قرار باشه ی جا پول بیتلمال درست خرج بشه اینجاس ن جایی ک میرن سوقاتی برامون ویروس نمیدونم چیلانزا از فرا مرزهای معنوی میارن و میلیونها ایرانی را برای یک روز هم ک شده خانه نشین میکنه و میلیاردها از جیب مردم میره تو جیب مافیای حاجی متخلص دارو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۹
شاهین آناوارزا
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
جای استقلال از دستم در رفته بچه ها .کجای جدول بود؟.
ساشا
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۲
پرسپولیس بد ترین تیم تاریخ لیگ برتر هست .................. ومربیش بدترین مربی دنیاست.................. والسلام.
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲
منظورت دقیقا کدام پرسپولیسه؟!
یه پرسپولیسی هست که پیرارسال نایب قهرمان شد پارسال هم قهرمان شد و امسال هم با اختلاف صدر نشین است.
۲
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۷
ساشا ببخشید
کامنت شمارو تو قسمت دیگه خوندم تازه دوزاریم افتاد که داری کنایه می زنی
بازم ببخشید.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر