فهرست
کنفرانس آبادان-فولاد: شرمندگی فراز
کنفرانس آبادان-فولاد: شرمندگی فراز

کنفرانس آبادان-فولاد: شرمندگی فراز

آی‌اسپورت- فولاد خوزستان در آبادان با یک گل نفت را شکست داد و به رده چهارم رسید تا نفت هم با دومین شکست متوالی تا رده یازدهم سقوط کند. نشست خبری مربیان در پایان بازی را می‌خوانید:

فراز کمالوند، سرمربی نفت: شرمنده هوادرانمان شدیم و نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم. بازی که ۸۰ به ۲۰ دست ما بود نباید این‌طور می‌شد. نمی‌خواهم شکست را توجیه کنم. وقت‌کشی باب فوتبال است و آن‌ها این کار را کردند اما ما هم بدشانسی آورده‌ایم و گریبان ما را گرفته است. موقعیتی به فولاد ندادیم. وقتی کم‌ترین موقعیت را به حریف دادیم و بیشترین موقعیت را داشتیم، بازی باید ۵ بر یک به سود ما می‌شد. دفاع ما خوب بود چون دو ضربه به چارچوب ما زده شد. نمی‌خواهم توجیه کنم اما کمی بد آورده‌ایم. هم در این بازی هم در بازی قبل. هواداران به تیم علاقه دارند و وقتی تیم عقب می‌افتد، ناراحت می‌شوند. مسئولیت باخت را به عهده می‌گیرم و قول می‌دهم در اولین فرصت اوضاع بهبود یابد.

سیروس پورموسوی، سرمربی فولاد: بازی خوبی انجام دادیم با توجه به اینکه زود به گل رسیدیم سعی کردیم بازی را مدیریت کنیم به هر حال تیم صنعت نفت آبادان حملاتی انجام داد تا به گل برسد. خود به خود به لاک دفاعی رفتیم ولی به شخصه از بازی دفاعی خوشم نمی‌آید ولی مجبور بودیم با توجه به شرایط بازی صنعت نفت به عقب برگردیم ولی در کل از بازی بچه‌ها راضی هستم امیدوارم این روند را در ادامه حفظ کنیم. متأسفانه شرایط امنیتی برای هواداران فولاد مهیا نبود قرار بود ۱۰ درصد از جایگاه ورزشگاه به هواداران ما اختصاص یابد اما آیا این ۱۰ درصد بود. متأسفانه از نظر امنیتی شرایط برای هواداران مناسب نبود و ممکن بود اتفاقات ناخوشایندی بیفتد اما به این دلیل دیر آمدیم تا شرایط طوری شود تا هواداران ما به جایگاه برگردند.

     
آی اسپورت
2017-09-22 22:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر